Saç bakım kremi markası Pantene, yeni Pantene Miracles Uzun ve Güçlü ailesi hayalinizdeki uzun ve güçlü saçlara kavuşturarak, kışın yıpratıcı etkilerine karşı saç tellerinizi güçlendirmenize yardımcı oluyor. Böylece koparak dökülmeleri azaltarak saçlarınızı güçlü uzatıp, hep hayalini kurduğunuz uzun ve güçlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Soğuk hava ve rüzgârın yıpratıcı etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başladığımız bu günlerde, saçlarımız hassaslaşıp, daha kolay kırılıyor, zayıflayıp koparak dökülüyor. Mevsim geçişlerinde sıklıkla karşılaştığımız problemlerden biri olan saç dökülmesi, saçlarımızı dilediğimiz gibi güçlü şekilde uzatmamızı zorlaştırıyor. Fakat Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü serisi içeriğindeki gelişmiş Pro-V formülü, bambu ve biyotinin etkisi ile saçlarınızı koparak dökülmelere ve yıpranmalara karşı koruyarak saç tellerini güçlendiriyor, saç dökülmesini minimuma indiriyor ve bambu gibi uzun saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

%100 daha güçlü uzayan saçlara sahip olmanıza yardımcı olan Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü serisi şampuan, saç bakım kremi, dökülme karşıtı keratin koruyucu maske ve şekillendirici bakım kremi bulunuyor. Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Şampuan, içeriğindeki antioksidanlar ve aktif maddeler sayesinde saçlardaki yıpranmanın izlerini silip, saç tellerini güçlendirerek kırılmaları önler. Saçın dokusuna nüfus ederek yapısını yeniler, gücünü ve esnekliğini arttırır.

Şampuan sonrası duşta kullanabileceğiniz Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Saç Bakım Kremi, saçın en zayıf noktalarını hedef alarak güçlendirirken koparak dökülmelerin azalmasına yardımcı olur.

Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Keratin Koruyucu Dökülme Karşıtı Maske, kullanarak, saç dökülmelerini %96’ya kadar azaltmanın yanı sıra, saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Islak saçınıza saçın uzunluğu boyunca sürüp, ardından durulayarak uygulayacağınız maske %100 daha güçlü uzayan saçlar için 1 kullanımda bile etkisini göstermeye başlar. İster her gün şampuan sonrası uygulayıp bekletmeden durulayabilirsiniz, ister haftada 1 kendinize ayırdığınız bakım gününde maskeyi uygulayarak 3 dakika bekletip durulayabilirsiniz.

Duş almadığınız zamanlarda durulamaya gerek kalmadan bakımınızı devam ettirmenize yardımcı olacak Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü Şekillendirici Bakım Kremi, Pro-V biliminin gücünü bambu, protein ve antioksidanlarla bir araya getirerek, saç tellerinizin güçlenmesini** sağlayıp, %100 daha güçlü** uzayan saçlar için saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

Yorum Gönder

10 + 18 =