Kadın güçlüdür, yaratıcıdır, özgürdür… Her koleksiyonunu kadınların farklı bir özelliğinden ilham alarak tasarlayan çağdaş triko markası Knitss, bu sezon da kadınların yaratıcılığından esinlenerek yeni koleksiyonunu oluşturdu.

KNITSS’in ‘’Creative You’’ koleksiyonunda yer alan Beautiful Melody teması, özgün Knitss tasarımları ve desenleriyle buluşuyor. Beautiful Melody’de yer alan tasarımlar; doğadan esinlenen desenlerden, kontrast renk kombinasyonlarından, püskül detaylardan ve chunky dokulardan oluşuyor. Oversize hırkalar, geniş kombin seçeneği sunan farklı kesimlerde pantolonlar, triko ceketler, rahatlığın ön planda olduğu çeşitli formlarda triko üstlerle birleşiyor. Hem gündüz hem gece giyebileceğiniz konfor odaklı temanın renk skalasında ise orkide pembesi, koyu kahve, bordo, camel ve ekru yer alıyor. Kadının yaratıcı gücünü yansıtan benzersiz renk uyumları ve kombin seçenekleri, Beautiful Melody temasıyla sonbahar/kış dolaplarına sıra dışı bir güzellik katıyor.

KNITSS FELSEFESİYLE YAŞANABİLİR BİR GELECEĞE
Çevreye duyarlı, doğal kaynakların korunmasını önemseyen KNITSS, yaşanabilir bir gelecek için, tasarımdan üretime tüm süreçlerinde “Sustain the Fashion/Modayı Sürdür” felsefesini benimsiyor. Koleksiyon; Global Organic Textile Standard (GOTS), FSC, Ecovero, Global Recycled Standart (GRS) gibi önemli sertifikaları ve global ölçekte kabul gören sürdürülebilirlik yöntemleriyle üretilmesiyle de dikkat çekiyor. Bugün KNITSS koleksiyonlarının %70’ten fazlası, ekolojik sertifikalı malzemelerden üretilmiş ürünlerden oluşuyor. KNITSS, 2025 itibarıyla koleksiyonlarının tamamını %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen materyallerle hazırlamayı hedefliyor.

KNITSS tasarımları, markanın İstanbul Akmerkez, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi, Emaar, Ankara Armada, Bodrum Midtown mağazaları ve Mandarin Oriental Bosphorus butiğinde misafirlerini bekliyor. www.knitss.com online alışveriş sitesinden de evinizin veya ofisinizin konforunda KNITSS ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"