Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED, yaz sıcaklarında tüm cilt tiplerine özel çözümler sunuyor. Koltuk altı bölgesi bakımı, yoğun yaz sıcaklarında en önem verilmesi gereken konuların başında geliyor.

İki etkiyi bir arada sunan ‘Cosmed Deodorant Dry Serum’, koltuk altı kararması ve terlemesinden şikayetçi olanların ciltlerini koruma altına alıyor. Serum, özel formülüyle cildin üst tabakasındaki ölü deri hücrelerini hafifçe soyarken cildin daha parlak ve düzgün görünmesini sağlıyor.

Alpha-Arbutin ve beyaz dut özü içerikleriyle koltuk altında leke bakımı sağlayarak mevcut kararmaları da azaltan ürün, deodorant etkisiyle terlemeyi ve kötü kokuyu kontrol altında tutuyor. Günlük kullanıma uygun olan serum; alüminyum, paraben, alkol ve parfüm içermiyor.

Hassas ciltleri güneşten koruyan formül
Hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için özel formüle edilen hızlı emilen ‘Cosmed Ultrasense Cream Gel SPF50+’ güneş kremi, ciltteki hassasiyeti azaltan içeriğiyle öne çıkıyor. Kızarıklıkları hafifleten ve cilt bariyerini güçlendiren ürün, cildin sakinleşmesine ve rahatlamasına da yardımcı oluyor.

Formülünde yer alan özel bileşenlerle cildi nemlendiren krem, ciltteki tahrişleri azaltıp hassas ciltlerin güneşten korunmasına yardımcı oluyor.

Matlaştırıcı etkisiyle güneşten koruyor
Yağlı, karma ve akne eğilimli ciltler için özel formüle edilen mat bitişli ‘Cosmed Dry Touch Cream Gel SPF50+’ güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi koruyor. Ciltteki yağlı parlamanın önlenmesine yardımcı olan jel, hafif ve nemlendirici formülüyle cilt tarafından kolayca emiliyor.

Patentli bileşen ECTOIN® ile cildin var olan nemini koruyan ürün, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı ekstra koruma sağlıyor. Yeni nesil güneş koruma filtreleriyle geniş spektrumlu koruma sağlayan ‘Dry Touch Cream Gel SPF50+’, kenevir tohumu yağıyla ciltteki kızarıklıkların yatıştırılmasına da yardımcı oluyor.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"