K-beauty Kore güzelliğinin vazgeçilmez markası Pure Beauty’nin birbirinden etkili cilt bakım ürünleriyle cildinizi şımartın! Kore Güzelliği akımının güçlü markası Pure Beauty’nin, cilt bakımından makyaja uzanan zengin ürün yelpazesiyle Kore güzelliğini evinizde deneyimleyin!

Pure Beauty Brighten Up Yüz Temizleme Köpüğü 
Pure Beauty Brighten Up Yüz Temizleme Köpüğü, doğal bir ışıltı için cildi kirden arındırmaya, nemlendirmeye ve aydınlatmaya yardımcı olur. Ciltte biriken fazla yağ ve sebumu arındırarak cildin derinlemesine temizlenmesine destek olur. Pure Beauty Brighten Up Yüz Temizleme Köpüğü yağlı ve akneye meyilli cilt tipleri için önerilir. Cildi temizlerken nemlendirmeye yardımcı olur. Dairesel hareketlerle cildinize nazikçe masaj yapın, ardından ılık suyla iyice durulayın.

Pure Beauty Antioxidant Aydınlatıcı Tonik 100ml/
Pure Beauty Antioxidant Aydınlatıcı Tonik cildinizi çevresel etkenlerden korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Çevresel Koruma Kompleksi (Lespedeza Capitata Ekstraktı, Drumstick Ekstraktı, Maracuja Ekstraktı, Pomegranate Ekstraktı) ile cildinizin korunmasına ve cilt için faydalı bileşenlerin ciltte tutunmasını sağlamaya destek olur. Cildin ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Pure Beauty Antioxidant Aydınlatıcı Tonik, cildi kalıntılardan arındırır.

Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu 
Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu ile etkili yaşlanma karşıtı göz çevresi bakımı! Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı Ginseng Çiçeği Özü, yaşlanma etkilerini ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı Akebia Quinata Özü, cildi mavi ışığın oksidatifin stresinden korumaya yardımcı Lespedaza Catita Özü, cildi havanın olumsuz etkilerinden korumaya ve arındırmaya yardımcı Maracuja Çekirdeği Ekstresi ve Drumstick Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki yoğun özler sayesinde göz çevresindeki çizgilerin azaltılmasını destekleyen Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu, göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandırmaya ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Alkol, paraben ve lanolin içermeyen Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu’nun metalik başlığı ile göz altından kaş çizgisine kadar yay çizerek serumun daha iyi emilmesini sağlayın.
*40 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen panel testi sonuçlarına göre kullanıcıların %75’ten fazlası göz çevresindeki kırışıklık ve ince çizgilerin azaldığını gözlemlemiştir.
*Test Laboratuvarı: Eurofins Food Testing Service (Shanghai) Co., Ltd

Pure Beauty Antioxidant Canlandırıcı Göz Çevresi Jeli 
Pure Beauty Antioxidant Canlandırıcı Göz Çevresi Jeli cildinizi çevresel etkenlerden korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Çevresel Koruma Kompleksi (Lespedeza Capitata Ekstraktı, Drumstick Ekstraktı, Maracuja Ekstraktı, Pomegranate Ekstraktı) ile cildinizin korunmasına ve cilt için faydalı bileşenlerin ciltte tutunmasını sağlamaya destek olur. Alkol ve paraben içermeyen Pure Beauty Antioxidant Canlandırıcı Göz Çevresi Jeli, göz çevresindeki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya, göz çevresinin daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum 
Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum ile etkili yaşlanma karşıtı cilt bakımı! Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı Ginseng Çiçeği Özü, yaşlanma etkilerini ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı Akebia Quinata Özü, cildi mavi ışığın oksidatifin stresinden korumaya yardımcı Lespedaza Catita Özü, cildi havanın olumsuz etkilerinden korumaya ve arındırmaya yardımcı Maracuja Çekirdeği Ekstresi ve Drumstick Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki yoğun özler sayesinde ciltte terapi etkisi yaratan Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum, cildi çevrenin olumsuz etkilerine karşı korumaya ve yoğun bakım etkisiyle ciltte etkin bir nemlendirme sağlamaya destek olur.

Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu
Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu, cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmaktan korumaya yardımcı olur. Hafif ve yağsız formülü ile cilt tarafından kolayca emilir ve cildinizin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Güneş koruma özelliğinin yanı sıra makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Hafif yapısı sayesinde cildinizde beyazlık bırakmaz. Gün ışığına çıkmadan 30 dakika önce uygulayın. Güneş korumasını sürdürmek için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra tekrar uygulayın

Pure Beauty BB Krem 
Pure Beauty BB Krem ile doğal görünümlü, hafif, makyajsız bir makyaj görünümü elde edin! Yumuşak kremsi yapısıyla pürüzsüz ve yüksek kapatıcılıkta bir bitiş ve tüm gün kalıcılık sağlar. Pure Beauty BB Krem, içeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildin mavi ışığın zararlı etkilerinden ve SPF 50 koruması sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ve antioksidan özelliğiyle bilinen Camellia Japonica Çiçeği sayesinde cildi çevresel etkenlerden korumaya ve cilde canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Gözenek ve renk eşitsizliği görünümünü kapatan Pure Beauty BB Krem, cildin kıvrımlı noktalarında bile kapatıcılık sağlayarak ve birikme yapmayarak doğal, ipeksi ve pürüzsüz bir cilt görünüm sağlar. Akneye ve cilt lekelerine meyilli, kızarık ve solgun görünümlü cilt tipleri de dahil olmak üzere her cilt tipinin kullanımına uygundur.

Tek üründe 10 fayda
1- Yumuşak & Pürüzsüz Bitiş
2- Doğal Görünüm
3- Tam Kapatıcılık
4- Mavi Işık Koruması
5- Gözenek Görünümü Kapatıcı
6- Yağlandırmadan Nemlendirme
7- Spf50 Pa+++ Yüksek Güneş Koruması
8- Hafif Yapı
9- Leke Görünümü Kapatıcı & Parlaklık Verici Formülasyon
10- Antioksidan

Pure Beauty CC Krem 
Pure Beauty CC Krem ile ipeksi bir cilt görünümüne sahip olun! Hafif yapısıyla cilde doğal bir ışıltı kazandırmaya ve ciltteki renk eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur. Orta kapatıcılık sunan Pure Beauty CC Krem, içeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın zararlı etkilerinden ve SPF 50 koruması sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. Myrothamnus Flabellifolia Yaprak Ekstresi ile formüle edilen Pure Beauty CC Krem cildi nemlendirmeye, ciltteki fazla sebumu emerek hafif ve ipeksi bir cilt görünümü sağlamaya destek olur. Lekeleri kapatarak cilt görünümünü düzenler ve cilt tonunu eşitleyerek cilde parlak bir görünüm kazandırır. Kızarıklık problemi olan, lekelenmeye müsait, solgun görünümlü ve ton eşitsizliği yaşayan cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Tek üründe 6 fayda
1- Cilt görünümünü iyileştirme
2- Kusurları gizleme
3- Mavi Işık Koruması
4- Güneş koruyucu SPF50 PA +++
5- Nemlendirme
6- Doğal ışıltı sunma

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"