Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı), Ramazan ayında anlamlı bir bağışta bulunmak isteyenler için, bünyesindeki yaşam evlerinde koruma altında olan çocukların bir günlük sofra gideri olan 125 TL tutarındaki “Ramazan Sofrası” paketini hazırladı.

Bu ayın bereketini çocuklarla paylaşmak ve onlara sıcacık sevgi dolu sofralar kurmak isteyenler, kredi kartıyla www.koruncuk.org sitesinden ya da belirtilen bankalar aracılığıyla Ramazan ayı boyunca kendileri veya sevdikleri adına istedikleri sayıda “Ramazan Sofrası” bağışında bulunabilir.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı), Ramazan ayının bereketini çocuklarla paylaşmak ve onlara sevgi dolu sıcacık sofralar kurmak isteyenler için “Ramazan Sofrası” bağış paketi hazırladı. Koruncuk Vakfı, bu kutsal ayda, her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanan herkesi destek olmaya çağırıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"