Swarovski, 2021’de başlayan yolculuğuna kristal yaşam tarzının merceğinden bakarak yarattığı aksesuarlar ve dekorasyon parçalarıyla öne çıkan yeni ürün yelpazesiyle devam ediyor. Kreatif Direktör Giovanna Engelbert tarafından hayata geçirilen Sonbahar/Kış 2022 lansmanı Swarovski’nin var olan tasarım dilini temel alarak yeni silüetler keşfediyor ve saat, kalem ve telefon kılıfı gibi yaşam tarzı kategorisinden parçalar tanıtıyor.

DEXTERA AİLESİ
Bu sezon Dextera Ailesi’nde yaldızın ihtişamını gücü ve mekanik hatların güzelliği ile yansıtan parçalar Avusturyalı sanatçı Gustav Klimt’in sanatsal etkisine atıfta bulunuyor. Bu koleksiyon Swarovski’nin teknik alandaki ustalığını ışıltılı ve cinsiyetsiz yaklaşımı ile bir araya getirerek sıcak yaz aylarını karşılamaya hazır oluşunu temsil ediyor.

AİLE ÜYELERİ
Geçmişten koleksiyonlara kesimler, renkler ve formlar konusunda yeni bakış açıları kazandıran tasarımlar ekleniyor.

CHROMA
Bir prizma gibi katmanlı taşlardan oluşan Chroma Ailesi hayal gücünüzü harekete geçiriyor.

CONSTELLA
Alışılagelmişin dışında bir araya gelen ince metal çubuklar üzerine yerleştirilmiş kristal takımyıldızları yıldız tozu kadar hassas yapıları ile kozmosu gündelik hayatınıza taşıyor. Constella Sonbahar/Kış sezonu için metalik harikalara bir yorum katarak berrak taşları gümüş renkte metalle birleştiriyor.

CURIOSA
Matematiksel ve büyüleyici yapılar merak uyandıran ve hayal gücünü ateşleyen karmaşık tasarımlarıyla beklenmedik şekillere dönüşüyor.

DEXTERA
Kristalin sağ kolu, metal, keskin ve net kesimi, benzersiz ve unisex tasarımları ile ön plana çıkıyor.

DULCIS
Yeni ve farklı materyaller kullanılan ve yastık kesim taşlardan oluşan Dulcis, keskinliğe yumuşaklıkla medyan okuyor.

FLUENTA
Swarovski’nin sürdürülebilirlik girişimlerinden ilkini sergileyen koleksiyon marka tarafından yeniden dönüştürülen kristallere sahip. Kullanılmayan kristaller hassas çizgiler halinde geri dönüştürülen metal şeritleri süslüyor.

GEMA
En geniş çeşitliliğe sahip taş kesimlerimiz ve canlı renklerin hepsinin bir arada olduğu setimiz Gema, bu sezon ilk kez berrak kristal çeşitleriyle piyasaya çıkıyor.

HARMONIA
Büyük yastık kesim taşlar adeta uçarmışçasına bir hava yaratırken gizemli ve şatafatlı bir görüntü sunuyor. Daha önce berrak kristalden yaratılan Harmonia’lar bu sezon altının yeni tonlarına bürünüyor.

HYPERBOLA
Hyperbola, geometrik desenlerden ilham zarif tasarımlara büyüleyici bir yorum katıyor. Koleksiyon Sonbahar/Kış 2022 sezonu için zanaatkarlığın ve ustalığın bir kanıtı olarak siyah ve beyaz bir grafik sunumla hayal edildi.

LUCENT
Canlı renklerde göz alıcı kristal kesimler, basic bir kıyafete göz alıcı bir Swarovski dokunuşu katmak isteyen cesur kişilerin olmazsa olmazı haline geliyor.

MATRIX
Gözlerinizin önünde bir kristal şekilleniyormuş gibi hissettiren sıra dışı ve zarif parçalar, hareketlerden ilham alan sıra dışı bir akışkanlığa sahip.

MILLENIA
Gardıropların beyaz bir tişört kadar vazgeçilmezi olan bu cesur ve zamansız tasarımlar sonsuza kadar sahip olmak ve kullanmak için yaratıldı.

NUMINA
Mimari açılar kaliteli işçilik ve matematiksel mekanikle buluşuyor. Kristal harikaların kalbine inen delik taşlar, güç ve oyunun mükemmel birleşimini yansıtıyor.

ORBITA
Dönebilen ve her açıdan görülebilen çift taraflı öğelerle çok yönlülüğü keşfeden tasarımlar, şekil ve renge yönelik titiz bir yaklaşım sergiliyor.

ORTYX
Kristal,içinizdeki çılgınlığa ilham vermek için oluşturulan çivili tasarımlarla yüceltiliyor. Club Kid müzik sahnesine dayanan tasarım dili, prizmatik kesimlere dikkat çekiyor.

STELLA
Stella, doğrudan Swarovski’nin Avusturya mirasına dayanıyor; ilhamını Avusturya’dan çıkan en ünlü mücevher parçalarından Avusturya İmparatoriçesi Elisabeth’in Sissi adlı yıldızlarından alıyor. Stalla ailesi geometri, sihir ve mirası bir arada sunuyor.

UNA
Ebedi aşkı simgeleyen bu zarif aile, kalp şeklinde ikonik Swarovski kuğusuyla dikkat çekiyor.

Tüm tasarımlar mağazalarda veya online olarak swarovski.com’da satışa sunulacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"