Emina Jahovic, yılbaşı gecesinin büyüsü altında kusursuz görünümüyle kendinden emin, dikkat çekici, güçlü kadınlara ilham veriyor. Yaemina Beauty ‘Teasing a Mad Man’ look’uyla makyaj önerilerini kozmetik tutkunlarıyla paylaşıyor. Yeni bir yıl, yeni bir sahne, baştan çıkarıcı bir sen. 

“Teasing a Mad Man”
Yeni yılın enerjisini, ışıltısını makyajınıza yansıtmaya hazır mısınız? Gece boyu en kalıcı ve ışıltılı renkler gözleriniz, dudaklarınız ve teninizle buluşsun. Emina Jahovic’in 2020 yılbaşı makyajına kavuşmak için ihtiyacınız olan ürünlerle tanışın!

Ten Makyajı:
Face Alarm Makyaj Bazı
Self-Portrait Fondöten
Electricity Illuminator – Sunrise
Secret & Sacred Allık-Aydınlatıcı

Makyajınız tüm gece eğlencenize eşlik etsin istiyorsanız Yaemina Beauty Face Alarm Makyaj Bazı tarzınız ne olursa olsun en iyi dostunuz! Canlı ve ışıltılı gece makyajınızın ilk adımı olan ten makyajını Yaemina Beauty ürünleriyle hazırlayabilirsiniz. Teninizi pürüzsüz hale getirecek vegan formüllü makyaj bazınızı ister fondöteninizin altına ince bir tabaka halinde, ister fondöteninizle karıştırarak kullanabilirsiniz. 12 saate kadar kalıcı yüksek kapatıcı özelliğiyle Self-Portrait Fondöten, yılbaşı gecenizin kurtarıcısı oluyor. Electricity illuminator ile yanaklarınıza doğal bir parlaklık katabilir ya da fondöteninize karıştırarak ışıltılı bir baz elde edebilirsiniz. Ten makyajınızı bitirirken yanaklardaki aydınlık görünüm için Secret & Sacred Allık-Aydınlatıcı ikilisinin uyumuyla son dokunuşu yapmayı unutmayın.

Göz Makyajı:
Far Paleti:
Teasing a Mad Man
Maskara: Lashes on The Rocks

Gecenin ışıltısını 9 farklı renk tonuyla gözlerinize taşıyacak ‘Teasing a Mad Man Far Paleti ‘,yılbaşı paletine ismini veriyor. Far Paletinizin birbirinden eşsiz ve uyumlu tonlarıyla yapacağınız göz makyajınızın vazgeçilmezi ise dramatik bakışlar. Uygulayacağınız tek bir darbe ile ekstra yoğun ve hacimli kirpiklere Lashes on the Rocks Maskara ile sahip olabilirsiniz.

Dudak Makyajı:
Velvet Yarı Mat Ruj:
Radical Decision

Kremsi ve pürüzsüz dokusuyla gece boyu kalıcılığını koruyacak Radical Decision Velvet Yarı Mat Ruj ile yılbaşı gecesinin en vurucu dokunuşu olmazsa olmaz rengi kırmızı dudaklarınızda! Dudaklarınızdaki sıra dışı rahatlık hissiyle tüm gece sevdiklerinizde iz bırakın!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"