Çocuklara küçük yaştan itibaren iyi beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen La Vache Qui Rit, yenilenen ürünüyle artık daha besleyici! Kalsiyum ve D vitamini içeren La Vache Qui Rit, koruyucu içermeyen ürününe yeni eklenen demir ve çinko ile çocukların kemiklerini ve dişlerini daha fazla güçlendiriyor.

Besleyiciliğinin yanı sıra, yeni ürünüyle çocukların günlük rutinlerine girerek onlara sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen marka, geçtiğimiz günlerde Etiler Happy Nest’te bir davet gerçekleştirdi.

“Çocukların İyi Beslenmesi” konseptiyle gerçekleştirilen davette, Sibel Güngör’ün çocuklarla gerçekleştirdiği Neşeli Tabaklar Atölyesi, renkli görüntülere sahne oldu.

“Her Peynirde Özen” sloganıyla sağlıklı beslenmeyi önemseyen ve ürünlerini bu doğrultuda geliştiren La Vache Qui Rit, insana sağlığa ve çevreye duyduğu duyarlılık ve özeni de davetteki sunumda vurguladı.

Yorum Gönder

13 + three =

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"