Elektrikli otomobil üreticisi Leapmotor’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Ulu Motor, yine çok özel bir kampanya ile geliyor. Türkiye’de satışa sunulan, son teknolojik donanımlarla tasarlanan Leapmotor T03 modeli, elektrikli araç sahibi olmak isteyen tüketicilere özel avantaj sağlıyor. 
Elektrikli otomobil üreticisi Leapmotor’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Ulu Motor, yine çok özel bir kampanya ile geliyor. Türkiye’de satışa sunulan, son teknolojik donanımlarla tasarlanan Leapmotor T03 modeli, elektrikli araç sahibi olmak isteyen tüketicilere özel avantaj sağlıyor. Sınıfının üzerinde tasarım ve performansıyla T03, 11.11 günü satılacak olan 11 aracı 911.000TL fiyat ile 11 şanslı tüketiciyle buluşturuyor.

Tam dolu bir batarya ile şehir içi kullanımda 417 kilometreye varan menzil sunan Leapmotor T03, kompakt görünümü, kullanışlı teknolojik özellikleri, akıllı bağlantıları ve sürüş destek sistemiyle Türkiye’deki elektrikli araç seçenekleri arasında öne çıkıyor. 80 kW maksimum güç ve 158 Nm maksimum tork sunan T03, şehir içi kullanımda 417 km’ye kadar menzil yapabiliyor. Bunun yanında çelik gövdesi ile kullanıcılarına huzurlu ve güvenli bir sürüş sağlayan araç için 6 yıl ve 120 bin KM batarya garantisi sunan Leapmotor, 11.11’de müşterilerine arzu ettikleri özel fiyat avantajını sağlıyor.

417 Km menzil, geniş iç hacim ve rekabetçi fiyatıyla Leapmotor T03
Yüzde yüz elektrikli ve tamamen çevreci bir araç olan T03, pratik olmasının yanı sıra şık iç ve dış tasarımı ile de kullanıcı beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 0’dan 100 km/s hıza ulaşması 12,1 saniye süren modeliyle ev tipi prizlerde 100 kilometrelik mesafe için gereken şarj kapasitesiyle piyasadaki diğer modellerden ayrılan Leapmotor, 11.11 indirim festivaline özel avantajlı fiyat fırsatıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanacak olmaktan büyük heyecan duyuyor.

Avantajlı fiyat kampanyasından yararlanmak ve detaylı bilgi için https://leapmotortr.com/ adresini ziyaret edebilir ve 11.11 itibariyle bayilerimize gidebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"