Flormar’ın ipeksi dokusu ve dudakları kurutmayan formülü ile ikonik hale gelen “Silk Matte Liquid Lipstick” serisi “nude kahve ve pembe” tonlardaki yepyeni renkleri ile karşınızda! Makyaj denince akla gelen ilk marka Flormar’ın ikonik ve dudakları kurutmadan ipeksi mat görünüm sunan serisi “Silk Matte Liquid Lipstick” likit mat rujlarına en sevilen nude kahve ve pembe tonlarında yepyeni renkler eklendi.

Dudakları kurutmadan, ipeksi mat bir görünüm veren “Silk Matte Liquid Lipstick”, yüksek kalıcılığa ve yoğun renk etkisine sahip olmanın yanı sıra ince fırçalı aplikatörü ile kolay uygulama sağlıyor. Flormar Silk Matte Liquid Lipstick içeriğindeki özel yağlar ile dudakları kurutmadan ipeksi bir matlık sağlarken, incecik yapısı dudakta yokmuş hissi yaratıyor.

Kremsi dokusu ile dudaklarda kuruluk hissi yaratmayan özel formüllü Flormar Silk Matte Liquid Lipstick koleksiyonuna eklenen Pink Stone, Sunny Land, Spicy, Best of Me, Nude in Town, Daily Must, Kiss Me, Gossip Girl isimlerindeki nude kahve, pembe ve gül kurusu tonlarında 8 yeni renkle dudaklarında istediğin trendy görünümleri yaratacak, dudaklarınla makyajından konuşturacaksın!

#FlormardaGüvenliAlışveriş: https://www.youtube.com/watch?v=HQvUFfGKguM&t=38s

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"