Hayatınızı güzelleştiren sevdiklerinizin müzik kalitesini, yeni yılda mükemmelleştirmeye ne dersiniz? Ses alanının en iyi markalarını bir araya getiren Hifilife’da, müzik dinleme zevkini mükemmel boyuta taşıyan hediye seçenekleri fark yaratan teknolojilerle yer alıyor.

Sennheiser, KEF, Astell&Kern, AudioEngine, Bluesound, NAD, Oehlbach gibi mükemmel müzik kalitesi sunan markaları bir araya getiren Hifilife’da, yeni yıl heyecanını katlayacak hediye seçenekleri yer alıyor. Kanyon’da yer alan ve hififlife.com üzerinden online satışı da bulunan mağazada, mükemmel ses teknolojisi sunan ürünler bulmak mümkün. Yeni yılda sevdiklerine fark yaratan teknolojik ürün almak isteyenler Hifilife’da çıtayı yükseltecek seçenekler bulacaklar.

Mükemmel sesi hediye edin
Müzik dinlemeyi yaşam şekli yapanlar için kristal netliğindeki sesi kulaklara getiren Sennheiser Yeni Momentum Wireless harika bir hediye seçeneği. Tanıtıldığı ilk günden çok beğenilen ve en iyi kulaklıklar listesinde ilk sıralarda yer almayı başaran Yeni Momentum Wireless, aktif gürültü engelleme özelliği ve fark yaratan şık tasarımıyla bir adım daha öne çıkıyor. Dengeli, derin ve stüdyo kalitesinde netliğe sahip ses ile, alanının en iyisi olmayı başaran kulaklık dinlenilen müziği en net şekilde sunuyor.

Eşsiz kalite minimal tasarımla birleşti
Kabloları ortadan kaldıran, kulak içi tasarımıyla kulaklığa farklı ve bir o kadar da minimal tarz getiren Momentum True Wireless, stüdyo kalitesindeki sesi eşsiz deneyimle sunuyor. Premium True Wireless kategorisinde lider olan ve kablosuz dinleme deneyimini en üst noktaya taşıyan kulaklık, üst düzey bir ses kalitesinin yanında dokunmatik ses, çağrı ve sesli asistan (Siri, Google Assistant) kontrolü sunuyor. Ek olarak kendi zevkinize göre ekolayzır ayarı yapmanıza imkan tanıyan kulaklık mükemmel bir yılbaşı hediye alternatifi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"