Liv Hospital Vadi İstanbul’da (TODEV) Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı ile birlikte La Fann önderliğinde Liv Hospital Aromaterapi Uzmanı Aslı Yazıcıoğlu anısına mum atölyesi düzenlendi. Atölye’ye Yazıcıoğlu’nun kızı Su’da katıldı.

Etkinliğe; TODEV Başkanı Yeşim Candan, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Liv Hospital Uzmanı Psikolog Belgin Arslantaş, La Fann ekibi, özel çocuklarımız ve anneleri ile birlikte Toplum Gönüllüsü Monik İpekel katıldı.

Çocuklarımızın yaratıcılığını ortaya çıkarmasına olanak tanındığı mum atölyesinde hem TODEV’li çocuklarımız hem de aileleri keyifli anlar yaşadı.

TODEV’li çocuklarımız, kendi elleri ile aromatik dokunuşlarla hazırladıkları mumları, atölye sonrası kutularına koyup Anneler Günü özelinde annelerine hediye ettiler.

Liv Hospital’ın diğer tüm etkinliklerinden haberdar olmak isterseniz www.livhospital.com.tr’yi ve @livhospital instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"