2006 yılından bu yana parfüm sektöründe faaliyet gösteren Loris’in yeni mağazası Galataport’ta hizmete girdi. Loris Parfüm yöneticilerinin tam kadro hazır bulunduğu açılışa özel olarak Loris Niche Home Fragrance da Türkiye’de ilk defa sergilendi. Dünyanın dört bir yanında 500’den fazla mağazası olan Loris Parfüm, Galataport’ta hizmete girdi. Galata’nın önemli bir parçası olan tarihi Paket Postane’nin mimari dokusuna uygun olarak tasarlanan Loris Niche Concept mağazası farklı, gösterişli, kurgusal ve basit detaylarla harmanlanarak dekore edildi ve açılışa katılan davetlilerden tam not aldı.

Açılışta Loris Parfüm yöneticileri de hazır bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu, Genel Müdür Yardımcısı Servet Aydın, Satış Direktörü Asaf Ozan, Yönetim Danışmanı Mustafa Gündemir ve Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Betül Güçyetmez konuklarını ağırladı.

Hedef: Dünyada en çok tercih edilen yerel marka olmak
Lansmanda Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu söz aldı ve Loris Parfüm’ün hikayesinin başlangıcını ve şu an geldiği noktayı anlatarak gelecek planlarına dair değerlendirmelerde bulundu: “Loris, 2006 yılında doğdu. O yıllarda henüz sektör hakkında yeni konuşulurken böyle bir girişimde bulunduğumuz için gururluyuz. Tüketicilerimize her zaman sağlıklı, kolay ulaşılabilir ve kaliteli ürünleri yüksek hizmet anlayışı ile uygun fiyata sunmayı amaçladık. Bunun için çok çalıştık. Kurduğumuz Loris Akademi ile sadece kurum içi ihtiyaca değil, sektörün nitelikli eleman sıkıntısına yönelik de bir çözüm sunduk ve yüzlerce genci parfümolog olarak eğittik. Geldiğimiz noktada sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme ile yolumuza devam ediyoruz. Bugün Almanya, İngiltere, Rusya, Umman ve Polonya başta olmak üzere tüm dünyada 500’ü aşkın mağazamızla hizmet veriyoruz. Kullanıcı mutluluğunu sağlayan ürünlerimizle Türkiye’de lider, dünyada ise en çok tercih edilen yerel marka olma hedefimiz sürüyor.”

Açılışa özel yeni set
Loris Parfüm yeni mağazasında ilk kez Loris Niche Home Fragrance’ı da sergiledi Oda kokusu, sprey ve mumdan oluşan set, parfüm etkili yapısıyla öne çıkarken, mumların dünyaca ünlü parfümörler tarafından tasarlanması dikkat çekti. Set içerisinde yer alan parfüm kokulu mumlar, soya vaksı özlü doğal yağlarla formülize edilirken, tamamlayıcı sprey ve ortam kokusu ile birlikte uzun süreli etki gösteriyorlar.

Yeni seri Elegant yolda…
Açılışlara hızla devam eden Loris Parfüm, yeni projeler için çalışmayı da sürdürüyor. Elegant ilk parfümü High Prestige, cesur ve güçlü karakterlerin kokusu olarak tanımlanıyor.
Romantik ruhları yansıtan Hidden Treasure ise vanilya, rom ve tütünle büyüleyici bir kokuya dönüşüyor. Notaları derinlikle harmanlanan ikonik koku, odunsu notalarla farklı bir çekicilik kazanıyor.

Today’s Myth doğada nadir bulunan hammaddelerden ilham alarak duyulara hitap eden kokuları temsil ediyor. Deri, mandarin, rom, paçuli, kehribar, balzamik ile tütsülü gül kokusunu misk özleriyle buluşturuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"