Sevdiklerinize dopdolu bir yıl hediye etmek ister misiniz? O halde size şahane bir önerimiz var! ”Bir Yıllık Eğlence Defteri” Majanda 2021 ile yaratıcılığınızı konuşturacağınız, zamanı doğru ve verimli yönetme becerilerinizi geliştireceğiniz olağanüstü bir yıl sizleri bekliyor. Yıldıray Karakiya ve M. Banu Aksoy’un ortak imzasını taşıyan Majanda 2021; bir günü, bir haftayı ve bütün bir ayı kapsayan etkileşimli içeriğiyle, çocuklara ajanda kullanma alışkanlığı kazandıracak benzersiz bir kılavuz.

Alışılagelmiş tüm ajandalardan farklılaşan özgün tasarımıyla dikkat çeken Majanda 2021, yemek ve içecek tariflerinden tişört ve çanta tasarlamaya, renkli oyunlardan keyifli öykülere uzanan dopdolu sayfalarıyla yıl boyunca eğlenceyi garantiliyor!

Okurunu her ay hoşgörü, saygı, sadelik, dürüstlük, işbirliği gibi farklı evrensel değerlerle buluşturan Majanda 2021, zamanı doğru ve verimli yönetmenin inceliklerini paylaşmanın yanı sıra hayatı kolaylaştıracak pek çok ipucu da sunuyor. Yıl geneline yaydığı etkinlik seçkisiyle, çocukların genel kültürünü artırıyor, onları yeni hobiler edinmeye teşvik ediyor.

Peki MAJANDA neden diğer tüm ajandalardan farklı?
Bu sorunun yanıtını Majanda’nın yaratıcılarından M. Banu Aksoy veriyor: “Majanda 2021, çocuklara bir ajanda gibi zaman yönetimi fikrini verip bu konuda alışkanlık kazandırırken içinde yer alan konularla dünyaya yeni bir pencereden bakmalarını sağlıyor. Sadece günlük işlerini, aylık planlarını değil; ruh hâllerini, biriktirdikleri parayı, okudukları kitapları, dinledikleri şarkıları, izledikleri filmleri de yıl boyu takip edebiliyorlar. Her haftayı bir resimle değerlendirme fırsatı buluyorlar. Böylece her MAJANDA kullanıcısı, kendi tarihinden bir kesiti kayıt altına almış oluyor.”

Yıldıray Karakiya ise Majanda 2021’in evrensel değerleri; etkinlikler, tarifler, oyunlar ve özgün öyküler aracılığıyla, mümkün olan en çok ve farklı bakış açısıyla sunduğunu belirtiyor. Karakiya, “İnsanları daha barışçıl ve huzurlu olmaya, dünyayı daha yaşanır kılmaya yarayan bu değerlerin, hakkında üstünkörü konuşulan, derslerde yüzeysel olarak işlenen birer konu olmanın ötesine geçmesini; davranışlarımıza yön veren, doğayla ve birbirimizle ilişkilerimize nitelik katan birer özelliğe dönüşmesini istiyoruz. Majanda, bu amaç için oluşturulmuş minik bir damla. Bu damlanın özelliği, her kullanıcı için kendini çoğaltabilmesi. Her kullanıcıyla birlikte bu damlalar birleşip okyanusa akan bir sel olabilir. İşte bu yüzden herkesin bir Majanda’sı olmalı.” diyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"