Kusursuz cilt temizliği sunan Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nun Argan Yağı içeren formülü ile yüz, göz ve dudaklardaki yoğun makyajı çıkarmak çok kolay!

Kışın makyaj yapmak ne kadar keyifliyse, çıkarması da o kadar zorlayıcı olabiliyor. Yoğun geçen bir günün ardından makyaj çıkarmayı kolaylaştıran Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, tek adımda suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı dahil tüm makyajı çıkarırken cildi temizliyor ve arındırıyor.
Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu Deneyenlerin %97’si Arkadaşına Tavsiye Ediyor!

Suya dayanıklı makyaj için geliştirilen Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, makyajı temizlerken cildi arındırıyor ve rahatlatıyor. Güzelliğine olduğu kadar cilt bakımına da önem verenler; yüz, göz ve dudak makyajını Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile kolaylıkla çıkarıyor.

Tek pamukla makyajın %96’sını çıkaran Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, Argan Yağı içeren formülüyle makyajı mıknatıs gibi çekiyor. Ciltte yağlı his bırakmayan Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu; ovalamadan cildi arındırıyor ve anında rahatlatıyor. Hızlı, nazik ve etkili bir temizleme için; makyajınızı temizlerken Garnier Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu tercih edebilir, tek adımda suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı makyaj dahil tüm makyajınızı çıkarabilirsiniz.

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde etkili olan temizleme suyunu, nazikçe çalkaladıktan sonra yüzünüze, gözlerinize ve dudaklarınıza bir pamuk yardımıyla ovalamadan uygulayabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"