Dünyanın farklı bölgelerinden özenle toplanan çayları Türk damak tadına uygun şekilde sunan Tea Co, egzotik meyvelerin lezzetini F.R.I.E.N.D.S. ile bir araya getirdi. Mangonun ve egzotik arkadaşlarının uyumundan oluşan F.R.I.E.N.D.S. zengin antioksidan içeriğiyle dikkat çekiyor.

Ananas küpleri, mango küpleri, portakal dilimleri ve mandalina parçalarından oluşan bu benzersiz meyve çayı, lezzetinin yanı sıra, serinlik ve canlandırıcı bir etki yaratıyor.

Freeze Dry teknolojisiyle kurutulan meyve küpleri ve meyve parçaları tazelik ve aromasını kaybetmeden besin değeri korunarak metal kutularda paketleniyor.

Ayrıca ürünün pratik olarak her yerde hazırlanabilmesi için müslin bez ambalajlı seçeneği de bulunuyor. Klasik çay poşetlerinin aksine çaya nano ve mikroplastik bulaştırmayan, %100 pamuk olan ve el işçiliğiyle üretilen yumuşak müslin bez poşetler, çayseverlerle son derece sağlıklı bir seçenek daha sunuyor.

Tea Co’nun en sevilen çaylarından olan F.R.I.E.N.D.S. her demlemede yüksek tat profili ve yoğun aromasıyla eşsiz bir çay deneyimi sunarken serinlemek isteyenler için rendelenmiş zencefil, taze nane yaprakları ve buz küpleri gibi ek malzemelerle birlikte soğuk çay olarak da tercih edilebiliyor.

Tea Co’nun en sevilen çaylarından olan F.R.I.E.N.D.S.’e ve diğer ürünlerine markanın web sitesi www.teaco.com.tr adresinden ve yurtiçindeki 3000’den fazla işletmeden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"