Yepyeni cilt bakım markası Minela Care, yetişkin ve bebeklere yönelik dört farklı güneş koruma ürünüyle Türkiye’deki yolculuğuna başladı. Ozon tabakasının tüm dünyada en ince olduğu ülke Avustralya’daki cilt bakım uzmanları tarafından yaratılan, %100 organik, mineral filtreli içeriği, geniş spektrumlu, yenilikçi ve üstün koruma standartları sunuyor. Yüzde 25’lik doğal çinko oksit oranına sahip Minela Care’in, 50 SPF değerindeki güneş koruması, suya, kuma ve tere dayanıklı yapısıyla uzun süreli koruma sağlıyor. Beyaz iz bırakmadan kolayca sürülmesi ve kırışık ve leke karşıtı çok yönlü formülleriyle Minela Care, güvenilir güneş korumasını hayatın zahmetsiz bir parçası haline getiriyor. Üstün koruma özellikleri, kolay ve zahmetsiz kullanımı, çok yönlü nitelikleri ve %100 organik bileşenlerden tertemiz içeriğiyle Minela Care, Türkiye’de raflardaki yerini aldı.

ABD ve Avustralya kurumları tarafından onaylı mineral filtre
Minela Care, ozon tabakasının en ince olduğu coğrafya olması sebebiyle güneş koruma alanında dünyadaki en sıkı düzenlemelere sahip ülke Avustralya’da üretildi. Doğada kendiliğinden oluşan çinko oksit bazlı mineral filtresi, Avustralya ve ABD kurumları tarafından, UVA ve UVB ışınları ile mavi ışığa karşı en koruyucu etken madde olarak kabul ediliyor. Zararlı ışınları vücuttan uzaklaştırmayan, onları soğurup cilt üzerindeki katmana hapseden kimyasal alternatiflerin aksine, çinko oksit bazlı mineral filtre ışınları yansıtıp vücuttan uzaklaştırıyor. Böylece aşırı cilt ısınmasının önüne geçip tahrişi de önlüyor. Kimyasal filtreler gibi emilip cildin alt tabakalarına nüfuz etmemesi sayesinde, toksik etki yaratmıyor. Minela Care, Türkiye pazarındaki güneş koruyucular arasında, yüksek çinko oksit oranına sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Suya, kuma ve tere dayanıklı, beyaz iz bırakmayan koruma
Suya dayanıklı 50 SPF koruma değerine sahip Minela Care güneş koruyucular, güneş koruma alışkanlıklarını değiştirecek yenilikçi özellikler sunuyor. Sürdükten hemen sonra güvenle güneşe çıkılabiliyor. Doğal mineral filtreli suya dayanıklı formülü suya girip çıktıktan sonra da etkin kalıyor. Minela Care, ciltte yağlı bir his ve beyaz iz bırakmaması, kolayca sürülüp emilmesi ve pratik şişesiyle de hayatı kullanıcısı için kolaylaştırıyor.

Güneş korumayı cilt bakımının parçası haline getiren çok yönlü formüller
Farklı ihtiyaçlara cevap verecek çok yönlü ürünler sunan Minela Care, güneş korumayı günlük cilt bakımının bir parçası haline getiriyor. Yetişkinlere yönelik 50 SPF Anti-aging Yüz Güneş Kremi, hyralüronik asit, jojoba tohumu yağı ve vitamin C ve E gibi besleyici içeriklerle foto yaşlanmaya karşı koruyucu etki sağlayarak leke ve kırışıklık oluşumuna karşı koruyor. 50 SPF Renkli Nemlendirici Yüz Kremi, hyralüronik asit, aynı sefa çiçeği, E vitamini gibi ek içeriklerle cildi nemlendiriyor, yaşlanma belirtilerine ve leke oluşumuna karşı koruyor, antioksidan ve antienflamatuar etki sağlıyor. Hafif renk veren yapısı ve besleyici içerikleri ile daha eşit cilt tonu sağlıyor. Makyaj altı bazı olarak kullanılabilen bu ürünler, cilde ışıltı, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor. 50 SPF % Yüz ve Vücut Güneş Kremi de sağlıklı bir cilt görünümünü desteklerken, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor.

Hassas bebek cildine özel temiz içerikli, zahmetsiz bir tercih
Minela Care 50 SPF Bebek ve Çocuk Güneş Kremi, yumuşak yapısı ile kolayca sürülüp suya, kuma ve tere dayanıklı olmasıyla ve sürdükten hemen sonra beklemeksizin güneşe çıkılabilmesiyle, çocuklarda güneş kremi kullanımını zahmetsiz hale getiriyor. Paraben, alkol, parfüm, Peg, Edta, SLS gibi zararlı kimyasallar içermeyen formülü ile anne ve babaların iç rahatlığıyla kullanabilmesini sağlıyor. Hassas ve egzamaya eğilimli cilde sahip bebekler için beyaz yulaf çekirdeği unu ve aynı sefa çiçeği özü gibi doğal içeriklerle yatıştırıcı etki yapıyor, tahrişi önlüyor.

Güneş korumayla ilgili doğal olan her şey…
Çinko oksit bazlı mineral filtresi ve %100 organik ve vegan özelliğiyle Minela Care, cildi, bedenimizi ve doğayı düşünerek koruyor. İç rahatlığıyla kullanılabilecek tamamen doğal içeriği, deniz canlılarına ve doğaya da hiçbir zarar vermiyor. Cildi tahriş etmeyen, hipoalerjenik özellikteki Minela Care, kendini ve dünyayı önemseyen en bilinçli ve titiz kullanıcıları bile memnun etmeyi vadediyor.

Minela Care, Migros, Macro Center, Gratis, Eve Shop, Hepsiburada, Trendyol, Dermoeczanem, Flavus ve diğer online pazaryerlerinde yer alıyor. Ürün fiyatları aşağıdaki şekilde olan ürünler, farklı platformlarda kampanyalı olarak da satılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"