Düzenli olarak yapılan halı ve koltuk temizliği, kumaş ve mobilyaların ömrünü uzatmanızı sağlar. Koltuklar ve halılar ev içerisinde en çok kullanılan eşyaların başında yer alır ve bu nedenle oldukça çabuk kirlenirler. Eğer evde evcil hayvan besliyorsanız veya çocuğunuz varsa lekelerle daha sık uğraşmanız gerekebilir. Bu nedene koltuk ve halılarda derinlemesine temizlik yapmak büyük önem taşır.

Doğru temizlik ile eşyaların ömrünü uzatın
Düzenli ve doğru şekilde yapılan koltuk ve halı temizliği eşyaların en iyi şekilde görünmesini sağlar. Derinlemesine gerçekleştireceğiniz temizlikle halılarınızı ve koltuklarınızı daha hijyenik, evinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Purimax Halı ve Koltuk Temizleyici; halı, koltuk ve kumaşlardaki lekeleri gidermenizi, kötü kokuları uzaklaştırmanızı sağlar. Boraks içeren Purimax, temizlenen yüzeyde maksimum temizlik sağlar.
Konsantre bir üründür,
Mite’lara ve ev tozu akarlarına karşıda etkilidir,
Kiri, tozu derinlemesine temizler,
Halı, koltuk döşeme, perde, masa örtüsü, elbise ve tüm kumaş yüzeylerde kullanılabilir,
Temizlenen yüzeyde hijyen sağlar. Limon kabuğundan elde edilen aroma ile kokulandırılmıştır,
Elde ve makinada kullanılabilir.

Purimax toksik kimyasallar içermez!
Sağlık her şeyden önemli… Silva Network için birinci öncelik, geliştirdiği ürünlerin insan sağlığına ve doğaya zarar vermemesi. Bu ilkeyle üretilen Purimax Halı Ve Koltuk Temizleyici; enzim, fosfat, parfüm ve sentetik temizleyici içermez. Bu sayede eşyalarınızı güvenle temizleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"