Mastercard, pandemi sürecinin evlerde devam ettiği bugünlerde 23 Nisan’ı evlerinde kutlayacak olan çocukları unutmadı. Paha Biçilemez İstanbul platformu, çocukların eserlerinden oluşan paha biçilemez sanal resim sergisini ikinci yılında da düzenlemeye devam ediyor.

Yaşamın evlerde devam ettiği bugünlerde Mastercard, hayatın bazı anlarını, paha biçilemez bir deneyime dönüştürüyor. Mastercard Paha Biçilemez İstanbul platformu, ikinci yılında da 23 Nisan’a özel bir sanal resim sergisi düzenleyerek çocukların sanatsal gelişimini destekleyecek paha biçilemez bir anı sunuyor. Bu yıl “Evcil Dostlarımız” ya da “Bahar” olmak üzere iki temadan oluşan sergiye Türkiye’nin her yerinden ve her yaştan çocuk istediği tekniği kullanarak çizeceği resimlerle katılabilecek. Sergi için gönderilen her resim sanal galeride bulunan çerçevelerle asılarak yer alacak.

Sergiye katılmak isteyenlerin tek yapmaları gereken, çocuklarının çizdikleri resimleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar www.pahabicilemezistanbul.com üzerinden yapılan yönlendirmeleri takip ederek paylaşmak. Sergi sürekli ziyarete açık olacak.

Sanal resim sergisini Paha Biçilemez İstanbul websitesi üzerinden dileyen herkes ziyaret edebilecek. Sanal resim sergisini gezen ziyaretçiler, resimlere tıklayarak resmin büyük halini, resmi yapan çocuğun adını, yaşını ve varsa resmin adını görebilecekler. Sergi bitiminde sergiye resimleriyle katılan çocuklara Mastercard tarafından katılım ve teşekkür belgesi gönderilecek.

Mastercard Paha Biçilemez İstanbul Platformu’nun kullanıcılarına özel olarak sunduğu deneyimler sadece resim sergisiyle sınırlı değil. Platformda yer alan diğer deneyimler için www.pahabicilemezistanbul.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Yorum Gönder

4 × 5 =