İlk günden itibaren ebeveynlerin en yakın ve güvenilir yol arkadaşı olan Minycenter, kendi adını taşıyan markası yanı sıra dünyaca ünlü bebek ve çocuk markalarıyla annelik heyecanı yaşayan Melodi Elbirliler Türkmen ve bebeğinin yanında yer alıyor.

Bebek, çocuk ve ebeveynlere yönelik kaliteli, fonksiyonel ve şık tasarımlı ürünleri bir çatı altında toplayan Minycenter, tekstilden oyuncağa, bebek araç gereçten beslenme ürünlerine yüzlerce marka ve binlerce ürünle yeni nesil ebeveynlerin yol arkadaşı olmaya devam ediyor. Minycenter, annelik heyecanı yaşayan Melodi Elbirliler Türkmen’in de annelik serüvenine eşlik ediyor.

İpek Özilhan Özkan ev sahipliğinde gerçekleşen Minycenter davetinde Melodi Elbirliler Türkmen annelik süreci ve bu süreçte Minycenter ile yolunun kesişmesini Oylum Talu moderatörlüğünde aktarırken; İpek Özilhan Özkan’da Minycenter markasının oluşumu, Minycenter’ın kendi adını taşıyan yeni doğan koleksiyonu yanı sıra markanın sunduğu özenle seçilmiş ürünler ile ebeveynlerin her an yanında olduklarını vurguladı.

The Stay Ortaköy’de gerçekleşen davete Yasemin Özilhan, Cemre Kemer, Mert Vidinli yanı sıra birçok davetli katıldı.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"