Miu Miu Eyewear İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonunda, muhteşem bir işçilik ile bir araya gelen vintage detaylar ile çerçeveler çağdaş tarzda, alışılmadık bir zarafet sergiliyor. Geniş hacimli tasarımlar ve cüretkâr siluetlerin saplara takılıp çıkarılabilen süslerle zenginlik kazanıp bir ihtişam ve başkaldırı dokunuşu sergilediği yeni “Miu Miu Charms” koleksiyonu, markanın yaratıcı tavrını en iyi şekilde ortaya koyuyor. Süsler, markanın efsanevi ikonografisini hatırlatan farklı biçimlerde sunuluyor; örneğin kedi, kırlangıç ve kristallerle süslü Miu Miu logosu da seçenekler arasında yer alıyor.

İlk kez Resort 2019 defilesinde podyuma çıkan Miu Miu La Mondaine koleksiyonu, zarif ve romantik bir cazibe sergileyen, metal malzemeden bir güneş gözlüğü modeliyle dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor. Sapların hatlarını belirleyen ve yuvarlak geniş lensleri çerçeveleyen kıvrımlı profiller, bütün koleksiyonun temel bir unsuru olan, metal üzerine elmas formlu sofistike kabartmaları öne çıkarıyor.

Miu Miu Chatédral özel koleksiyonu, lenslerin ve çerçevenin yan profillerine hassas bir şekilde uygulanmış sofistike gömme mine parçalarıyla özgünlüğünü gösteren yeni bir stil konsepti benimsiyor ve bu konseptle de Miu Miu gözlüklerinin eşsiz işçiliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Miu Miu Eyewear SS21 Defile Koleksiyonu
İlk kez Miu Miu SS21 defilesinde podyuma çıkan güneş gözlüklerinde renk efektleri ve geniş hacimler bir araya geliyor. Cüretkâr profillere sahip dikdörtgen çerçevenin, bütün ön kısmı gösterişli ve değerli mikro kristallerle tasarlanarak süslenen çok özel bir versiyonu koleksiyonda yerini alıyor. Kontrast yaratan kabartmalı logo ile Pembe ve Opal Damarlı Akik seçenekleri bulunan koleksiyonda Düz formlu saplar, kontrast yaratan bir renkte sunulan ikonik Miu Miu logosu ön planda yer alıyor.

Miu Miu Charms özel koleksiyonu SMU 01X Modeli
Yeni Miu Miu Charms koleksiyonundaki gözlükler, kaş hattındaki elmas işlemesiyle aydınlanan ön kısmın geometrik ve düzensiz tasarımıyla sergileniyor. cüretkâr karakterlerini ortaya koyan biçimlerin koleksiyonun saplarında modele gösterişli ve oyuncu bir dokunuş katan, takılıp çıkarılabilir charm için bir boşluk bulunuyor. Kedi, kırlangıç ve kristallerle süslü Miu Miu logosu charm seçenekleri arasında yer alıyor. Charm ile tasarlanan gözlükler Siyah Elmas, Antrasit Kristal Elmas ve Leylak Rengi Kristal Elmas; Süsler olmadan tasarlanan gözlükler ise Siyah Kristal Elmas, Kristal Elmas, Siyah Elmas ve Yakut Elmas seçenekleriyle Miu Miu yeni sezon koleksiyonunda.

Miu Miu Runway özel koleksiyonu SMU 55X Modeli
Miu Miu koleksiyonundaki güneş gözlüklerinin, orijinal FW20 defilesi modelinden ilham alan yeni bir yorumu. Çerçevesi ultra hafif metalden üretilen bu modelin kesimli lensleri, gösterişli görünümü SMU 55X Modelinde daha da vurgulanıyor ve geometrik tasarım öne çıkarıyor. Gümüş, Pirinç, Altın ve Soluk Altın seçenekleri bulunan gözlük mevcut gözlük lensleri gökyüzü degrade su tonu, eflatun kiraz ve kamelya degrade kavuniçi gibi yeni ve gösterişli bir renk yelpazesiyle modaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Miu Miu La Mondaine özel koleksiyonu SMU 50X Modeli
Yeni Miu Miu La Mondaine güneş gözlükleri çerçevesiz bir yapıyla sunulan büyük boyutlu bir tasarım sergiliyor. Ön kısımda Miu Miu La Mondaine koleksiyonunun ikonik detaylarını sergileyen, metal üzerine elmas formlu kabartmalarla süslenmiş kıvrımlı profiller göze çarpıyor. Çok özel iki versiyon ise gömme kristal değerli taş parçalarıyla süslenmiş lensler sahip. Altın, soluk altın, pirinç ve soluk altın + kristalli seçenekleriyle koleksiyonda sezonun en dikkat çeken modelleri arasında.

Miu Miu Cathédrale özel koleksiyonu SMU 57X Modeli
Miu Miu Cathédrale özel koleksiyonunun yeni güneş gözlüğü SMU 57X Modeli kelebek formlu feminen tasarımı, mücevher işlemelerini andıran sofistike bir işçilikle daha da zenginleşiyor. Lenslerin dış profilleri boyunca elle mine işleme yöntemiyle uygulanan, şeffaf yapıda ve renkli harika parçalar göze çarpıyor. Gece degrade pembe, gökyüzü degrade su tonu ve kamelya degrade kavuniçi gibi degrade tonlarda veya tek tonda tasarlanan gösterişli lensler eşliğinde altın, soluk altın ve pirinç seçenekleriyle koleksiyonda ilkbahar ve yaz kombinlerini çok daha şık hale getirecek.

Yorum Gönder

one × five =