Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, Instagram takipçilerinin seçtiği şarkılardan oluşan “EvdeKal” çalma listelerini hazırlıyor. İçinde bulunduğumuz şu dönemlerde mümkün olduğunda evde kalmak hem bizim hem de sevdiklerimiz için en iyisi. Şehir hayatının yoğun temposuna alışanlar için bu durum biraz zorlayıcı olsa da evde geçirilen bu zamanları keyifli hale getirmek mümkün. Morhipo.com önerileri ile size bu konuda destek oluyor. Üstelik bu önerilere şimdi de sizlerin katkılarıyla oluşturulan Spotify çalma listeleri eşlik ediyor.

Geçtiğimiz 2 hafta boyunca Morhipo.com evde yapılabilecek egzersizlerden, evde verimli çalışmaya, sağlıklı yemek alternatiflerinden evde çocuklarla kaliteli zaman geçirmeye dek pek çok konuda müşterilerine önerilerde bulundu, sosyal medya platformlarından film önerilerini takipçileri ile paylaştı. Şimdi de Instagram takipçileriyle birlikte Spotify’da EvdeKal çalma listesini oluşturuyor! Takipçilerinden gelen şarkı önerilerini toplayan modanın e-ticaretteki adresi, bundan sonra her güne yeni bir liste hazırlayacak. Bugünün listesi ise evde spor yaparken dinlenecek şarkılar! Instagram’da Morhipo.com story’lerini takip edin, sevdiğiniz şarkıları yazın, Morhipo.com #EvdeKal çalma listesine eklesin.

Morhipo.com’un #EvdeKal çalma listesine tam da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"