LeBron’un imza serisindeki performans ayakkabısının ilk düşük bilekli 20. modeli LeBron XX meraklılarıyla buluştu. LeBron’un Nike ve NBA’deki 20. yılına atıfta bulunan tasarım, LeBron’un kariyerindeki özel anları çağrıştırıyor. LeBron XX, LeBron’un geçmişini kutlarken, LeBron ise modelin gelecek neslin düşünülerek tasarlandığına dikkat çekiyor. Cleveland Akron’dan çıkan genç bir çocuğun kral olma yolculuğundan ilham alan LeBron XX, serinin en şık ve şimdiye kadarki en hafif tasarımıyla Sneaks Up’ta satışa sunuluyor.

Nefes Alabilen Üst Kısım ve Swosh Şıklığı
LeBron 20, LeBron’un imza serisindeki en sevilen özelliklerden bazılarının ayakkabının teknolojisine entegre edilerek karışımıza çıkıyor. Modelin yaka astarı, orijinal olarak Air Zoom Generation’da ortaya çıkan Nike Sphere adlı Nike teknolojisini içeriyor. Özel olarak tasarlanmış yaka astarı, yumuşak ve nefes alabilen fileden üretilirken ikonik stil, iki kat Swoosh logosuna sahip.

Yumuşak, Hızlı Tepki Veren Tasarım
En zorlayıcı hareketler için enerji dönüşü sağlayan Air Zoom taban, LeBron 5’ten bu yana ilk kez LeBron 20 modeliyle geri dönüyor. Ayak tarağında bulunan büyük Zoom Air birimi, birden fazla yöne bükülebilecek şekilde kavise sahip. Dönüşlerde hız ve tepki kabiliyeti için enerji kazanımı sağlayan bu stil, ayak yapısıyla birlikte doğal bir şekilde hareket ederek sahada esneklik sunuyor. En son LeBron 16’da kullanılan Dunkman logosu da serinin en yeni modeli LeBron XX’le dış tabanda tekrar yerini alıyor.

Nike LeBron XX “Time Machine” ve renk alternatiflerini hemen keşfetmek için Sneaks Up mağazalarını veya www.sneaksup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"