Yaşam alanımızın kalite algısını ve konfor seviyesini daha da yukarılara taşımak için fazla detaycısın canım #XTrail. Bir detay hastası olarak bu güzelliğini elbette seviyorum #Nissan. Mesela; deri döşeme koltukların… Vücudu daha fazla kavrıyor. Haliyle şehrin trafiğinde kaldığınızda ya da uzun yolculukların sonunda “Ah belim” demiyorsunuz. Yüksek kaliteli bir ses sistemi var ki boşverin trafiği dinleyin müziği diyor. Anlayacağınız biz birbirimizi test etmek için yollara çıktık. Elbette kurallara uyarak ve de hız limitini aşmadan. Birlikte keyifli vakit geçirdik. #aslihankesifte etiketi ile “Kadın gözüyle” otomobilleri test etmeye devam edeceğim. Takipte kalın.

Pek beğendim:

? Geri manevra yaparken veya park yerinden çıkarken oluşabilecek muhtemel kazaların önüne geçmek için kullandığı Arka Çapraz Trafik Uyarısı.

? Yaklaşan bir tehlikeye rağmen sürücünün manevrasını sürdürmesi halinde sistemin sürücüyü görsel ve işitsel olarak uyarması.

? Yaya Algılama özelliği ile daha da geliştirilen Çarpışma Önleyici Sistem… Aracın ön tarafında bulunan radar ve kamera ile çalışan bu yenilikçi teknoloji yayalara çarpma olasılığını en aza indiriyor. . .

? Yokuş Kalkış Desteği (HSA) ile birlikte çalışan Sabit Durma Desteği (SSA)… Otomobili üç dakika boyunca bulunduğu pozisyonda sabit bir şekilde tutan SSA ardından el frenini otomatik olarak devreye sokuyor ve böylece sürücüye ayağını fren pedalından çekme özgürlüğü sunuyor. Sürüş güvenliğini ve sürüş konforunu arttıran SSA devreye girdiğinde gösterge panelinde yeşil bir ışık beliriyor.

? Trafik İşareti Tanıma Sistemi

? Yorgunluk Algılama Sistemi

? Akıllı Park Yardımcısı

? Akıllı Çevre Görüş Sistemi ve Şerit Takip Sistemi

? Hız Sabitleme Sistemi

? Bluetooth bağlantısı

? Otomatik klima

? Elektrik kumandalı/otomatik katlanan/ısıtmalı yan aynalar ve alüminyum alaşım jantlar

Şimdilik benden bu kadar.

Teknolojilerle sürüş güvenliğini destekleyen #XTrail ile #selamolsun?‍♀️

? @dokuphotography ? @nissanturkiye  ? @nissan

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"