Lansmanı iki yıl önce gerçekleşen ve kısa sürede pazarda başarısını kanıtlayan OBSESSO’nun ürün portföyü, bu yıl farklı damak tatlarına hitap eden, keyif odaklı üç yeni lezzetle genişletildi. Bu yıl tüketiciye sunulan yenilikçi lezzetler Coconut Latte, Caramel Macchiato ve Chai Tea Latte, OBSESSO’nun elde ettiği büyümenin 3’te birini oluşturdu.

İçeriğindeki sütten gelen yoğun kıvam ve lezzetiyle bambaşka bir soğuk kahve deneyimi sunan OBSESSO, teneke kutu ambalajlarda farklı damak tatlarına hitap eden toplam 7 farklı lezzet seçeneğiyle ile sunuluyor. Soğuk sütlü kahve sevenler için OBSESSO Latte, sütlü kahvesinde kakao tadı isteyenlere OBSESSO Mocha, karamel tadı isteyenlere OBSESSO Caramel Macchiato, yoğun kahve tadını tercih edenlere de OBSESSO Black hitap ediyor. Dileyenler için OBSESSO Black’in sütsüz ve şekersiz versiyonu da mevcut. OBSESSO’nun bir diğer ürünü OBSESSO Coconut Latte ise sütlü kahveye Hindistan cevizinin tropik tadını katıyor. OBSESSO portföyüne katılan yenilikçi ve keyif odaklı yeni lezzetlerden bir diğeri de Chai Tea Latte. OBSESSO’nun tadını tam çıkarmak için, soğuk ve yavaş içilmesi öneriliyor.

Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, yerli süt kullanılarak ürettiği OBSESSO ile ülkemizde güçlü bir büyüme gösteren soğuk kahve pazarında iddialı bir noktada bulunuyor. OBSESSO’nun başarısı, üretim hacmi, satış performansı ve marka değeri alanlarında kendini gösteriyor.

Yorum Gönder

seventeen − seven =