Şehrin pek çok cazibe merkezine yakın konumu ve metroya sadece beş dakika yürüme mesafesi avantajı ile Hilton Istanbul Maslak, yoğun iş temposu içerisinde çalışanlara kendine zaman vakit ayırma imkânı sunuyor. Otel bünyesinde yer alan Ocean Club Fitness&Spa, birbirinden özel maskeli kese köpük masajları ve peelingleri ile bedenini ve ruhunu yaza hazırlamak isteyenlere taze bir başlangıç yaptırıyor.

Yenilenin, canlanın
2’si VIP oda olmak üzere toplam 9 adet masaj odası ile hizmet veren Ocean Club Fitness&Spa’nın, yaza girerken cildinizi canlandıracak ve nemlendirecek Altın Peeling, Köpük Argan Maskesi, Köpük-Bal-Süt ve Aromatik Sıcak Mum Masajı gibi uygulamaları arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Cilt lekesi, akne ve sivilce oluşumunu engelleyerek cildi nemlendiren ve yağ dengesini koruyan Altın Peeling ile deniz tatili öncesinde, cildinizin tüm gözeneklerini açarak ve ölü deriden arınması sağlayabilirsiniz. Cildinizin ph dengesini korumaya yardımcı olan bal mucizesi ve sütün birleşimiyle uygulanan Köpük-Bal-Süt Masajı’nı tercih ederek ise cildinizi yaz boyunca parlak tutabilirsiniz. Seçiminizi kış boyunca kuruyan cildinizi en iyi nemlendiren yağ olan Argan yağı ile hazırlanan Köpük Argan Maskesi’nden yana kullanarak, cildinizi nemlendirirken aynı zamanda beslemeniz mümkün. Rahatlatıcı masaj türlerinden olan ve bitki, çiçek ve ağaç yağlarının kokusuyla hazırlanan özel mumlarla uygulanan Aromatik Sıcak Mum Masajı’nın ise, vücudunuzu nemlendirirken yaza en iyi şekilde hazırlayacağından emin olabilirsiniz.

Ayrıca stres ve kas gerilimini azaltan İsveç masajından, gevşetici ve dinlendirici aromaterapi masajına, kan ve lenf dolaşımını artıran taş masajından selülit giderici antiselülit masajına kadar ihtiyacınız olan pek çok uygulamayı Ocean Club Fitness&Spa’da bulmanız mümkün.

Yaza formda girin
Yaza formda girmek isteyen misafirler için en yeni teknogym ekipmanları ve birinci sınıf spor salonuyla hizmet veren Hilton Istanbul Maslak’ta, ayrıca pilates stüdyosu ve kapalı havuz bulunuyor. Maslak bölgesinin en yeni ve en konforlu sağlık kulübünde, bir de squash kortu mevcut.

Yorum Gönder

10 − 2 =