Boyner, bahar mevsiminde yatak odalarının havasını değiştirecek birbirinden renkli nevresim takımlarını beğenilere sunuyor. Yumuşacık dokularıyla konforlu bir kullanım sunarken tasarımlarıyla yatak odalarına şıklık katacak onlarca nevresim takımı Boyner’de buluşuyor. 

Mutfak ve sofra ürünlerinden ev tekstiline, dekorasyon ürünlerinden banyo tekstiline geniş bir koleksiyona sahip olan Boyner Evde, zengin desen, tasarım ve renk seçeneğine sahip nevresim takımlarını Boyner mağazalarında ve Boyner.com.tr’de sizlerle buluşturuyor. Yumuşak dokuları ile konforlu bir kullanım sunan nevresim takımları farklı desenleri ile yatak odalarına renk ve farklı bir tarz katıyor.

İster sade ister desenli her zevke uygun nevresim takımları Boyner’de
Boyner Evde nevresim takım koleksiyonunda klasik çizgilerden dinamik ve enerji veren tasarımlara geniş seçenekler yer alıyor. Tarihin izlerini taşıyan süsleme detayları ile dikkat çeken nevresim takımları sizi çağdaş sanatın bir yorumu olarak geçmişten günümüze bir yolculuğa davet ediyor.

Klasik tasarımlardan vazgeçemeyenler için sade ve düz renkler küçük detaylarla hareketleniyor. Vintage dokunuşlar, klasik ve modern tarzın uyumlu birleşimi, renk tonlarının dengeli harmonisi, çini seramik dokularının zerafeti Boyner Evde nevresim koleksiyonunda yeniden hayat buluyor. Yaratıcı ve modern çizgilerden oluşan nevresim takımları bu bahar yatak odanıza enerji ve farklı bir yorum katacak.

Birbirinden şık nevresim takımlarını Boyner mağazalarında ve Boyner.com.tr’de keşfedebilirsiniz!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"