Yüksek enerjili ve cesur bir marka kimliğiyle televizyon reklamları arasında her zaman farklı bir konumda olan Cillit Bang, yeni kampanyasında Okan Bayülgen’in sesi ile buluştu. Marka, yeni reklam filminde temizlemesi zor banyo alanlarındaki güçlü fonksiyonel üstünlüğünü ve maksimum hijyen performansını hatırlatmaya odaklanıyor. Pandemi sürecinde artan hijyen kaygılarına yanıt veren ürün, banyolarda maksimum hijyen sağlıyor.

Yüksek enerjili, cesur bir marka kimliği ile tüketicilere hitap eden Cillit Bang, TV ekranlarına Okan Bayülgen’le geri döndü. Marka, yeni reklam filminde güçlü formülü ile fonksiyonel anlamdaki üstünlüğünü tüketiciyle buluşturuyor. Filmde Okan Bayülgen’in seslendirmesiyle “Hepimizin banyodaki ortak endişesi kir ve kireç sorununa karşı çözüm Cillit Bang” vurgusu yapılıyor.

Reckitt Benckiser Türkiye’nin banyo alanlarının temizliğinde uzman markası Cillit Bang, tüketicilerin hijyen konusunda artan hassasiyetlerini de dikkate alarak ürünün saniyeler içinde sağladığı gözle görülür sonuçları yeniden izleyici ile buluşturuyor.

Temizlemesi zahmetli banyo alanlarındaki kir, kireç ve sabun artıklarını yok ederek maksimum hijyen sağlayan nihai temizleme çözümü Cillit Bang, banyo temizliğini hızlı ve kolay hale getirdiğini kanıtlayarak tüketicilerin güvenini kazanmış bir ürün. Marka yeni reklam filmiyle ürünün güçlü performansını bir kez daha dile getiriyor; zahmetsiz ve tüketicilerin içlerini rahat ettiren, sonuçtan tatmin oldukları bir temizlik çözümü olarak konumunu pekiştiriyor.

Yüzde 100 geri dönüştürülebilir Cillit Bang paketleri raflarda
İçinde bulunduğumuz özel süreçte hijyen konusunda hassasiyetin ekstra arttığına vurgu yapan RB Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar “Ortak kullanım alanlarını hijyenik hale getirmeye daha çok özen göstermeye başladık. Pandemi sürecinde sürdürülebilirlik ile ilgili uygulamaların da tüketiciler nezdinde önemi ve değeri arttığını gözlemliyoruz. Bu alanlardaki yatırımlarımız daha yakından takip ediliyor. Zahmetli banyo temizliğindeki en büyük destekçileri Cillit Bang’i tüketicilerimize yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajla sunuyoruz” dedi.

Cillit Bang reklam filmini https://www.youtube.com/watch?v=GW-T_95zY1Y bağlantısından izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"