Bebek ve çocuklarının narin çamaşırlarını gönül rahatlığıyla yıkamak isteyen ebeveynlerin tercih ettiği OMO Bebek sıvı deterjan yenilendi. Fosfat, boya, paraben, klor içermeyen ve bitkisel leke çıkarıcılarla içeriği zenginleştirilen ve dermatolojik olarak test edilen OMO Bebek ve OMO Bebek Parfümsüz raflarda yerini aldı.

Bebeklerin ve çocukların cildi fazlasıyla hassastır. Bu yüzden de ciltleriyle temas eden tüm eşyalarının en az ciltleri kadar hassas bir bakıma ihtiyacı vardır. Çocuk gelişiminde keşfetmeye ve deneyimleyerek öğrenmeye yer vermeleri için Kirlenmek Güzeldir felsefesiyle ebeveynlere ilham veren OMO da bu deneyimlerin bir sonucu olan zorlu kirler için OMO Bebek sıvı deterjanı yeniledi.

Hassas ciltlere uygun ve dermatolojik olarak test edilen hipoalerjenik formülü ile OMO Bebek, fosfat, boya, paraben, klor içermiyor. Bitkisel kaynaklı leke çıkarıcılar içeren yeni OMO Bebek sıvı deterjan, ebeveynlerin sık karşılaştığı mama, çorba ve meyve püresi gibi bebeklere özel lekeleri bir sorun olmaktan çıkarıyor; hijyen ve durulama sırasında kıyafetler üzerinde kalan leke ve kalıntı gibi endişeleri de ortadan kaldırıyor.

Güçlü formülüyle OMO, OMO Bebek ve OMO Bebek Parfümsüz ile hassas ve alerjik cildi olan herkese kusursuz bir çamaşır yıkama deneyimi sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"