“Mutlu Anne Mutlu Çocuk” sloganıyla yola çıkarak bir anda hayat rutini değişen, akıllarındaki binbir soruyla mücadele eden anneleri bebek bakımı, beslenmesi, banyosu, masajı, uykusu ve ilkyardım gibi konularda en doğru şekilde bilgilendirerek yol göstermeye devam eden Sevim Kuruçay Çam, Akbatı Instagram hesabında Yaşam Akademisi söyleşilerinin konuğu oluyor. Uzman Anne ve Bebek Koçu Çam, 25 Mart Perşembe günü saat 20.00’de Akbatı’nın Instagram hesabından anne adaylarının sorularını yanıtlayacak.

Bebeklerin ve çocukların başına gelebilecek en ufak kaza ebeveynler için dünyanın sonuymuş gibi görünebiliyor. Ne yazık ki, böyle bir durumla karşı karşıya iken çaresiz kalabiliyor, paniğe kapılıp geç tepki verebiliyor, hatta istemeyerek yanlış şeyler yapılabiliyoruz. Peki hareketlenmeye başladıkları andan itibaren orantısız hareket ve davranışlar sergileyen bebeklerin evde karşılaşabilecekleri kazalar karşısında ne yapmak gerekiyor?

Anne adaylarına ve annelere gebelik, doğum ve doğum sonrası bakım konularında eğitim ve destek veren Sevim Kuruçay Çam, Akbatı’nın “akbatiavym” hesabından 25 Mart Perşembe günü yayınlanacak canlı yayınla ebeveynlere “İlkyardım Eğitimi” verecek. Anne adaylarını ve anneleri en doğru şekilde bilgilendirerek yol gösterecek olan Çam, ilk yardımda doğru bilinen yanlışlardan, her ebeveynin mutlaka bilmesi gereken ilk yardım tekniklerine kadar birçok konuyu katılımcılara anlatırken, gelen soruları da yanıtlayacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"