P&G’nin lider kadın bakım markası Orkid, mayıs ayı itibarı ile tüketicilerle buluşan yeni Platinum paket tasarımları için başarılı stil danışmanı ve tasarımcı Başak Dizer Tatlıtuğ ile güçlerini birleştirdi. Marka, Başak Dizer Tatlıtuğ imzası taşıyan yeni paketlerin lansmanını sosyal medya üzerinden yayına giren bir tanıtım filmiyle duyurdu.

40 yılı aşkın süredir kadınları ve genç kızları her alanda destekleyen Orkid, bu kez moda ve tasarım alanında yeni bir iş birliğine imza attı. Orkid, geçtiğimiz günlerde Başak Dizer Tatlıtuğ imzası taşıyan yeni Orkid Platinum paketlerinin tasarım sürecini anlattığı, Tatlıtuğ’un çizim sürecinde ilham aldığı noktaları ve markanın karakterinin ortaya çıkan tasarımın üzerindeki etkisini konu alan tanıtım filmini izleyiciler ile buluşturdu. Aynı zamanda styling ve moda alanındaki başarılı çalışmaları ile uzun yıllardır adından söz ettiren Başak Dizer Tatlıtuğ’un tasarımına sahip Orkid Platinum paketlerinin satışı şimdi Watsons mağazalarında başladı.

Orkid ile gerçekleştirdiği çalışmaya yönelik duygularını dile getiren Başak Dizer Tatlıtuğ, “Orkid benim de her zaman hayatımda olan ve tercih ettiğim bir markaydı. Aynı zamanda kadınların her alanda cesur olmaları gerektiğini savunan bir marka olması benim için çok anlamlı. Moda alanına da bu felsefe ile dahil olmalarına vesile olduğum ve bir araya geldiğimiz için çok mutluyum. Cesur, seyahat etmeyi seven, moda ve renklere tutkun kadınlardan ilham alarak tasarımları hazırladım. Orkid’in genç kızlara her fırsatta aşılamaya çalıştığı ruh ile paralel, özgün genç kadın ruhunu yansıtan, cesur tasarımlar bu şekilde ortaya çıktı.” dedi.

P&G Türkiye CMO ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Onur Yaprak, “Orkid uzun yıllardır kadınlara ve genç kızlara hijyen, konfor ve rahatlık sunmanın yanında, onlara her alanda destek vermeyi amaç edinmiş bir marka oldu. Bu amacını gerek sosyal sorumluluk çalışmaları ile gerek gerçekleştirmiş olduğu önemli iş birlikleriyle devam ettiriyor. Cesur, özgün ve özgür kızlarımızın karşısına tam da onların ruhuna hitap edecek bir tasarım ile çıkıyoruz. Başarılı tasarımcı ve stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ ile bu çalışmada güçlerimizi birleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Moda ve stil alanlarındaki yeteneklerine güvendiğimiz Başak Dizer Tatlıtuğ’un cesaret felsefesinin Orkid ile paralel olması da bizim için çok değerli. Bu birlikteliğin gücüyle ilk kez moda alanına yumuşaklık ve koruma anlamındaki en iyi ürünümüz olan Orkid Platinum serisiyle adım atmak bizi gerçekten heyecanlandırıyor. Önümüzdeki dönemde de kapısını araladığımız bu alanda birlikte başka çalışmalar yapmayı diliyoruz.” dedi.

Tanıtım filmini buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"