Bebekler için her zaman en iyisini düşünen Philips, bebeklerin yüzünün doğal kıvrımlarına uygun şekilde tasarlanan Avent Soothie ile bebekler için maksimum konfor sağlıyor.

Dayanıklı, tek parçalı bir tasarıma sahip olan Philips Avent Soothie, tamamen esnek tıbbi sınıf silikondan üretildi. Hem bebeklere hem de annelere hayatını kolaylaştırarak çözümler sunan Philips’in uzman ekibi tarafından 0-6 ay arası yeni doğmuş bebekler için özel olarak tasarlandı.

Yeni doğmuş bebekleri rahatlatmak için doktorların ve hemşirelerin güvenle kullandığı Philips Avent Soothie serisi, Avrupa genelindeki hastanelerde dağıtılıyor. Benzersiz tasarımı sayesinde ebeveyn parmağını emziğe kolaylıkla yerleştirebiliyor. Bu, bebeğin emmesine yardımcı olarak ebeveyn ile bebek arasında daha da güçlü bir bağ kurulmasını sağlıyor.

Ortodontik emzik
Bebeklerin doğal ağız gelişimini destekleyen tasarıma sahip Philips Avent Soothie, simetrik şekilli ortodontik emziği ile bebeklerin damak, diş ve diş etlerine zarar vermiyor. Parmakla tutulan tasarımı sayesinde su damlalarının emzikte sıkışmasını önleyen Philips Avent Soothie’nin seyahat çantası sterilizatör olarak da kullanabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"