İçerdiği yüksek protein sayesinde uzun süreli tokluk hissi sağlayan, düşük kalori miktarının yanı sıra kalsiyum açısından da oldukça zengin olan SEK Quark, sağlıklı beslenen ve lezzetten ödün vermeyenler için Quark ailesine yeni lezzetler ekledi.

Düşük yağ ve yüksek protein içeriğine sahip bir taze peynir olan SEK Quark, Kayısı-Kinoa ve İncir-Ceviz seçeneklerini Quark severlerin beğenisine sundu.

SEK; yüksek teknoloji kullanılarak üretilen kaliteli ve lezzetli ürünleriyle sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunuyor. Sade, Çilek, Yaban Mersini, Ananas ve yeni eklenen İncir-Ceviz, Kayısı-Kinoa seçenekleriyle yüksek proteinli ve düşük kalorili iyi bir tatlı sunan SEK Quark, kalsiyum kaynağı açısından zengin içeriği, uzun süre tok tutma özelliği ile tatlı yeme özgürlüğüne kavuşturuyor.

Meyve ve tahıl parçacıklarıyla dolu birbirinden lezzetli Quark’lardan beğendiğinizi seçip yiyebilir ya da Sade Quark’a kendi istediğinizi ekleyerek özgürce kaşıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"