Lezzetli yiyecekler ve keyifli sohbetlerin yapıldığı samimi komünal masaları, özgün ve doğal menüsü ile bilinen Le Pain Quotidien gastronomi alanında yenilikçi çalışmalarıyla her zaman farklılığını ortaya koyuyor.

Le Pain Quotidien yeni yaz menüsünü organik ve doğal lezzet alternatifleriyle zenginleştirmeye devam ediyor. El yapımı ekmekler, doğal mevsimsel lezzetler ve kendine özgü kültürü ile tercih edilen gastronomi markalarından biri olan Le Pain Quotidien, hafif yiyecekler ağırlıklı olarak mevsime özel tasarlanan yaz menüsünü tüm yeme-içme meraklıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Le Pain Quotidien’in sunduğu yeni menüde özellikle ev yapımı tadında ve düşük kalorili yiyecekler ön plana çıkıyor. Taze Kekikle Fırınlanmış Körpe Enginar Salatası, Sicilya Usulü Karides Salatası, Taze Kekikli Dana Bonfile ve Kabak Kalye, Pancarlı Humus Körpe Enginar Tartini, Sebzeli Karidesli Levrek, Sebzeli Körili Tavuk, Buzlu Citrus Mate, yoğurt bazlı potlar ve tatlılar menüye eklenen yeni sağlıklı lezzetler arasında yerini alıyor.

SAĞLIKLI VE LEZZETLİ YAZ MENÜSÜ LE PAIN QUOTIDIEN’E YENİLİK GETİRİYOR!
Kendi alanında yenilikçi ve öncü olmaya devam eden Le Pain Quotidien, hikayesini zarif ve basit dokunuşlarla harmanlıyor. Mekan dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika’dan Türkiye’ye uzanan yolculuğun, köklü ve sağlam bağları gastronomi ile bütünleştirilerek misafirperver bir şekilde sunuluyor. Sezon spesiyallerinden oluşan yaz menüsü, Le Pain Quotidien meraklıları için yeni bir deneyim niteliğinde… Daha çok doğal ve sağlıklı ürünlerle öne çıkan Le Pain Quotidien’in mutfağı , yaz menüsüne eklenen yeni lezzetlerle birlikte gastronomi meraklıları tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"