Asperox’un yeni “Parfümlü Yüzey Temizleyici”si, 24 saat boyunca miss gibi temizlik kokusunu kaybetmeden yüzeyde kalabiliyor. Üstelik hipoalerjenik formülü sayesinde bebeklerin ve evcil hayvanların cildine de dost.

Asperox’un her zevke hitap eden en sevilen temizlik kokularının harmanlanmasıyla oluşan yeni parfümlü yüzey temizleme serisi, 24 saat kalıcı olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Birbirinden güzel çiçek kokularının harmanlandığı seri; Menekşe & Yasemin kokularının birleştiği Bahar Esintisi, Portakal & Limon çiçeği kokularının bulunduğu Gün Işığı ve Manolya & Frezya çiçeklerinin kullanıldığı Aşk Masalı ve temizliğin simgesi Beyaz Sabun kombinlerinden oluşuyor. Kokusu saatler boyu kalan Asperox, tozlanmayı geciktiren formülü ve hızlı kuruma özelliğiyle temizliği de kolaylaştırıyor.

Zorlu ve inatçı lekelerin olduğu yüzeylerde doğrudan veya nemli bir bezle yüzeye uygulanabilen Asperox parfümlü yüzey temizleyici, leke ve iz bırakmadan ultra parlaklık sağlıyor. Yüzde 98 doğal içerikli temizleyici, tüm canlıların cildine dost ve hipoalerjenik olması sebebiyle, bebeklerin ve evcil hayvanların olduğu evler de güvenle kullanabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"