Hayvansal gıdaları ve diğer tüm hayvansal ürünleri kullanmayı reddeden veganlık, bir yaşam stili olarak her geçen gün daha da tercih ediliyor. Tamamen vegan yaşam tarzını benimseyenler, sadece beslenme alışkanlıklarına değil kullandıkları tüm ürünlerin canlılara zarar vermemiş olmasına da son derece özen gösteriyorlar. Çok sık tükettiğimiz temizlik ürünlerine de yansıyan bu tavır, doğal yollardan üretilen vegan formüllü yeni ürünlerin sayısını da artıyor. Bunlardan biri de yenilenen formülüyle vegan sertifikasına sahip olan Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı serisi…

Doğa ve çevre dostu olma bilincine erişmiş her insan vegan olmasa da kendine ve gelecek nesillere saygı için bitkisel kaynaklı üretilen vegan formüllü temizlik ürünlerini kullanıyor. Beyaz Kağıt’ın bünyesinde yer alan temizlik ürünleri markası Peros’un, formülünü baştan aşağı yenilediği “Yeni Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi”, Avrupa Vejetaryen Birliği (European Vegetarian Union, EVU) tarafından onaylı vegan sertifikasına da sahip. Paraben, SLES, fosfat gibi kimyasalları kullanmadan, bitkisel ürünlerle hazırlanan Peros, vegan içeriğinin yanı sıra 150 gün kalıcılık gösteren muhteşem çiçek kokularıyla da dikkat çekiyor.

Bitki bazlı temizliği kanıtlayan mis gibi çiçek kokusu
Yasemin, Neroli, Amber, Sandal Ağacı, Kiraz Çiçeği, Şakayık, Lavanta, Begonvil, Orkide, Lilyum, İnci Çiçeği ve Kaşmir olmak üzere 12 farklı çiçek özünden ilham alan Peros Soft; sadece doğallığıyla değil, sahip olduğu “mikro parfüm kapsül” teknolojisi sayesinde 150 güne kadar kalıcı kokusuyla da dikkat çekiyor. Koku partiküllerinin içinde hapsolduğu mikrokapsüller giysilerinize her dokunduğunuzda patlayarak mis gibi çiçek kokusu yaymaya devam ediyorlar. 6 farklı seçenekten oluşan “Yeni Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi”, ürünün tasarımıyla da dikkat çekiyor. Boya ve paraben içermeyen yumuşatıcı, dermatolojik olarak da test edildi.

https://beyazkagit.com.tr/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"