Saçlar, kuru ve cansız görünmelerine neden olan pek çok günlük etkene maruz kalabiliyorlar. Şekillendirme ve çevresel faktörler saçı zorlayabiliyor ve uygulanan bakım ürünlerinin etkilerini azaltabiliyor. Saçların ihtiyacı olan özel bakımı sunan John Frieda, Detox & Repair serisi ile saçları arındırarak gözle görülür onarım ve anında yenilenme için mükemmel bir temel oluşturuyor. Yeni yılda saçlarınızı yenilemenin şimdi tam sırası!

Her saç tipi için benzersiz ürünler yaratan John Frieda, günlük hayatın zorluklarından yıpranan ve cansızlaşan saçlara Detox & Repair serisi ile yeniden hayat veriyor. Detox & Repair serisi, içeriğindeki Avokado Yağı ile kökten uca sağlıklı ve canlanmış saçların kapısını aralıyor. Detox & Repair, nazik günlük detoks ve yoğun besleyiciliğiyle derinlemesine onarılmış saçlar için mükemmel bir kombinasyon oluşturuyor.

Detox & Repair Şampuan
Kuru, yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçlarınıza Detox & Repair Şampuan ile eski canlılığını geri kazandırın! Detox & Repair Şampuan, saçta günlük biriken kiri anında arındırıyor, kuru ve yıpranmış saçları derinlemesine besliyor ve canlandırıyor. Avokado Yağı ile zenginleştirilmiş Detox & Repair Şampuan, onarılmış ve sağlıklı görünen saçlara ipeksi bir parlaklık kazandırıyor. Detox & Repair Şampuanı ıslak saça nazikçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Optimum sonuçlar için Detox & Repair Saç Kremi ile devam edin.

Detox & Repair Saç Kremi
Gözle görünür onarım ve pürüzsüzlük için yıpranmış saçlara nem sunan Detox & Repair Saç Kremi, gelecekteki hasarlardan korunmaya da yardımcı oluyor. Sadece 1 kullanımdan sonra gözle görülür şekilde onarılmış ve pürüzsüz saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Avokado Yağı bulunan formülü sayesinde saçları derinlemesine besliyor ve yıpranmalara karşı koruyor. Detox & Repair Şampuan ile arındırdığınız ıslak saça kökten uca Detox & Repair Saç Kremini uygulayın ve ardından iyice durulayın.

Detox & Repair Saç Maskesi
Detox & Repair Saç Maskesi, kuru ve yıpranmış saçlar için besleyici yoğun bakım ve canlandırma sağlıyor. Yoğun bakım formülü ile saçı besleyerek anında canlandırıyor. İçeriğindeki Avokado Yağı ile cansız ve donuk saçlar yeniden enerji kazanıyor. İlk kullanımdan itibaren saçları %90 oranında onarıyor. Yoğun şekilde onarılmış, canlı ve yumuşak saçlar için temiz ve ıslak saç boylarına ve özellikle saç uçlarına uygulayın. 3-5 dakika bekletin ve sonra iyice durulayın.

Detox & Repair Saç Bakım ve Koruma Spreyi
Besin açısından zengin formüle sahip Detox & Repair Saç Bakım ve Koruma Spreyi, saça nem sağlıyor ve saç uçlarının nazikçe çözülmesine yardımcı oluyor. Saçı güçlendirerek gelecekteki kırılmalardan ve kırılmış saç uçlarından koruyor. Avokado Yağı bulunan formülü ile günlük zorluklara karşı korunan pürüzsüz saçlar ve ısı koruması sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"