Pınar Su ve İçecek ve Petlebi’nin yaptığı iş birliği kapsamında, “Yaşam Pınarım” mobil uygulamasından alacağı kod ile petlebi.com üzerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 40 TL indirim kazanıyor.

Türkiye’nin ilk ambalajlı suyunu tüketici ile buluşturan Pınar Su ve İçecek, online pet shop ve hayvanseverler kulübü Petlebi ile patili dostları mutlu edecek bir iş birliğine imza attı. Petlebi’den evcil hayvan ürünleri satın almak isteyenler, Pınar Su ve İçecek’in “Yaşam Pınarım” mobil uygulaması üzerinden alacakları kod ile 200 TL ve üzeri alışverişlerinde 40 TL indirim kazanıyor. İş birliği, mama ihtiyacı olan sokak hayvanlarına yardımcı olmak isteyenlere de fırsat sunuyor. Avantajlı kampanyadan faydalanarak, kedi ve köpek maması, bakım ve sağlık ürünleri, aksesuar ve oyuncak gibi patili dostların her türlü ihtiyacını karşılamak mümkün.

Kampanya kapsamında, 31 Ocak 2022 tarihine kadar petlebi.com üzerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Yaşam Pınarım mobil uygulama üzerinden yapacağı alışverişte 40 TL indirim kazanmaktadır. Promosyon kodu, petlebi.com’da bulunan “sepet” sayfasındaki “indirim kodu kullan” alanına manuel olarak girilerek uygulanmaktadır. Tek kullanımlık kod, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini kaybetmekte, kampanya süresi boyunca her bir müşteri kampanyadan sadece 1 kere faydalanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için sadece “Yaşam Pınarım” mobil uygulamasını indirmek yeterli.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"