Neşeli Bebekler yarışması, 4-13 Ekim’de Marmara Forum’da…

“En neşeli bebek benimki!” diyorsanız, 4-13 Ekim tarihleri arasında Marmara Forum’a gelin, bebeğinizin fotoğrafı çekilsin. Eğer ‘en neşeli bebek’ seçilirse Anne Bebek Dergisi’nin kapağından tüm Türkiye’ye gülümsesin…

Nefise Karatay’ın sunumuyla gerçekleşecek etkinliğin jürilerinden biri de benim ve Pazar günü 14:00-16:00 saatleri arasında sizleri Marmara Forum’a beklerim…

Bakmaya doyamadığınız bebeğinizi tüm Türkiye görsün istemez misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise Marmara Forum hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor ve ‘Neşeli Bebekler’ yarışması ile bebeğinizi Anne Bebek Dergisi’nin kapağına taşıyor.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken; 4-13 Ekim arasında bebeğinizi Marmara Forum giriş katında kurulacak çocuk parkına getirmek. Etkinlik alanındaki oyuncaklarla oynayan ve etrafa neşe saçan bebeğinizi en mutlu olduğu anlarda fotoğraflayan yarışma görevlileri, bebeğinizin fotoğrafını Marmara Forum Mutlu Bebek Panosu’na ekleyerek eğlenceli bir fotoğraf panosu oluşturacak.

Toplam 9 gün sürecek yarışma sonunda, 13 Ekim Pazar günü anne/bebek dergilerinin ve yarışma sponsoru firmaların temsilcilerinin yer aldığı jüri, Marmara Forum Mutlu Bebek Panosu’ndaki fotoğrafları tek tek inceleyerek en şirin, en değişik ve en doğal ilk üç bebeği seçecek.

Finalde ilk üçe giren bebekler, yarışmanın sponsorları Bebedor, Neavita, DrBrown’s ve Anne Bebek Dergisi’nden özel sürprizlerin sahibi olurken; yarışmanın birincisi olan bebek ise Anne Bebek Dergisi’nin kapağı olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"