Prima; ebeveynlerin hem hayatlarını kolaylaştıracak hem de ev ekonomilerine katkı sağlayacak yepyeni bir mobil uygulama geliştirdi: Prima Kulübü! Çeşitli fırsat ve kampanyalardan yararlanma imkanı sunan Prima Kulübü mobil uygulaması ile ebeveynler bebeklerinin sağlıklı gelişimini kolayca takip edebiliyor ve Prima’nın dünyaca ünlü uzmanlarının hazırladığı zengin içeriklerle güvenilir ve doğru bilgiye ulaşabiliyor.

Bebek bezi ya da çeşitli hediyeler
Prima Kulübü uygulamasında yer alan FişÇek özelliğini kullanarak alışveriş fişlerini taratan, çeşitli anketlere katılarak, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşan ebeveynler, puan yerine geçen KALP kazanma fırsatını elde ediyor. Bu KALP’ler biriktikçe ebeveynler bebek bezi ya da çeşitli hediyeler kazanabiliyor.

Bebeğinizin gelişimi tek bir uygulamada
Ebeveynlerin gün boyu en yakın arkadaşı olacak Prima Kulübü uygulaması, bebeklerinin sağlıklı gelişimini takip edebilmeleri için anne ve babalara rehberlik de ediyor. Ebeveynler uygulamada yer alan özellikler sayesinde bebeklerinin kilo-boy gelişimini, uyku ve yemek düzenini kolayca takip edebiliyor ve Günlük özelliği ile bebekleriyle ilgili bilgileri kaydedebiliyor.

Zengin içerikler cebinizde
Ebeveynler, her geçen gün bebek bakımı hakkında güvenilir ve doğru bilgi kaynaklarına daha çok ihtiyaç duyuyor.  Anne bebek platformu Prima.com.tr’de uzman içerikleri ile ebeveynlerin güvenilir bilgiye ulaşmasını kolaylaştıran Prima, yeni mobil uygulamasıyla bu zengin içerikleri cebinize taşıyor. Uygulamayı kullanarak dünyanın önde gelen uzmanlarının paylaşımlarını okuyabilir, güvenilir bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Prima Kulübü mobil uygulamasını akıllı telefonlara Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz.

App Store ve Google Play linki: https://app.adjust.com/88bzzmt

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"