İsviçre hücresel kozmetiğinin baş tacı olan Prime Renewing Pack, yıllardır süregelmiş bir başarıya sahiptir: Her iki dakikada bir satılan bu kavanozdan, tüm dünyaya yayılan 38 yıllık ışıltı! Bu büyük başarısına karşılık, maske yeni ve daha büyük bir formatta geri döndü. Valmont’un parlak ve ikonik bakımı, daha yüksek bir deneyim için cömert boyutta yeni bir ürün sunuyor.

“Photoshop” efektiyle dünya çapında alkış toplayan bu maskeye, sevenleri yeni bir ad verdi: “Happy Mask”.

İlk kullanımdan itibaren rekor sürede cilt pürüzsüzleşir, cilt daha ışıltılı olur ve doğal güzelliği adeta sihirle ortaya çıkar. Bu maske, dinlendirici bir uykuyla dolu bir gecenin ardından uyanmak gibi yorgunluğu siler. En çok satan bakım kremi, yeni ve cömert bir boyut kazanıyor.

Yeni Prime Renewing Pack, güzel bir cilt için sınır tanımayanlara cazip bir sunum yapıyor…

Dünyanın en çok satan bakım kremi, önceki 50 ml’lik kavanoz yerine 75 ml’lik yeni bir kavanozda geliyor. Daha büyük ve daha cömert yeni boyu ile her zamanki kadar gerçek.

Prime Renewing Pack başarı ile parlar. Valmont’un tüm cilt bakımı gücü, bu efsanevi, çok adımlı bakımda kullanılıyor.

Kremsi dokusu tüm cilt tiplerine ve her türlü kullanıma uyum sağlar. Sağlıklı cildin güzelliğini anında ortaya çıkarmak için bir baz veya günlük dengeleyici bir maske olarak ya da ara sıra ciltte anında ışıltı efekti için de etkilidir.

Prime Renewing Pack nasıl kullanırsanız kullanın cildinize de ışıltı katar:

Günlük, hızlı, dengeleyici bir bakımda: Yüze ve boyuna 3-5 dakika ince bir tabaka halinde uygulayın, ardından fazlalığı yumuşak, nemli bir bezle silin.

Günlük, bakım olarak: Sabahları, güzellik kreminden önce bezelye büyüklüğünde bir miktarı yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

Nadiren, özel ışıltı bakımı olarak: 20 dakika boyunca yüzünüze ve boynunuza kalın bir tabaka halinde uygulayın, ardından masaj yapın ve fazlalığı nemli bir bez ile alın.

Güzellik sihirle ortaya çıkar. Valmont’un sihirli dünyasını keşfedin.

Prime Renewing Pack, güzelliğin “tek” ifşası olan WOW etkisi. Binlerce ışıkla parlar: çizgileri siler, cildi aydınlatır ve yumuşatır, kırışıklıkları ve yorgunluğu giderir, cildin dokusunu yumuşatır ve parlak ve ışıltılı bir his bırakır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"