Sağlığı odak noktasına alarak; kansere neden olabilecek kimyasal bileşenlerden uzak, katkısız ve doğal içerikleriyle beğeni toplayan Radika, yeni yılı iki özel koleksiyonla karşılıyor: Christmas Eve & Kış Masalı… Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerine düşünülmüş, özenli hediye seçenekleri arayanlara ve evinde yılbaşı coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenlere özel doğal mum seçenekleri de sunan Radika, özel koleksiyonları ve mum seçkileriyle hediye arayışınıza son verecek.

Yeni yıla sayılı günler kala hediye seçme telaşları da başladı. Radika, sevdiklerine özgün, değerli bir yeni yıl armağanı almak ve yaşadığı ortamı yeni yıl ruhuna hazırlamak isteyenlere özel seçkin ve doğal özlerden hazırlanan iki özel koleksiyon sunuyor.

Yeni yıl ruhunu evine taşımak isteyenler ve sevdiklerini yeni yıl temalı hediye seçenekleriyle mutlu etmek isteyenlere özel hazırlanan Christmas Eve ve Kış Masalı koleksiyonlarında, tamamen katkısız, doğal, saf uçucu yağlardan hazırlanan bir adet oda spreyi, uçucu yağ ve katkısız mumlar yer alıyor.

Yeni yıl dileklerine eşlik edecek, aile kadar sıcak, dostlar gibi sevgi dolu ve sofistike izler bırakacak deneyimler sunan Christmas Eve ve Kış Masalı uçucu yağları buhurdanlık ya da difüzörle kullanılılabiliyor. Ayrıca Kış Masalı’nda bulunan uçucu yağ harmanı çam kozalağına damlatılarak da uygulanabiliyor. Christmas Eve’de vanilya, zencefil, karanfil, tarçın ve portakal organik uçucu yağlarının benzersiz buluşması ortamlara dinamiklik katarken, Kış Masalı’nda odunsu kokulardan hoşlananlara paçuli, sedir, servi, akgünlük, mür, limon, bergamot ve lavanta organik uçucu yağlarının şifa dağıtıyor.

Tüm koku zevklerine hitap eden organik mum seçenekleri…
Ortamlara dekoratif şıklık ve kokularıyla benzersiz atmosfer kazandıran mumlar da yeni yıl hediyelerinde sıklıkla tercih ediliyor. Radika ise mum severlere yeni yıla özel organik ve konsept mumlar sunuyor. Lavanta ve paçuli uçucu yağından hazırlanan İyilik&Sağlık, ylang ylang uçucu ve sedir uçucu yağından hazırlanan Aşk&Meşk, günlük ve mür uçucu yağlarından hazırlanan Bolluk&Bereket ve soya yağından hazırlanan Baş Harfler Mumları şık görünümleriyle yeni yıl coşkusunu taçlandıracak seçeneklerin başında geliyor.

Yorum Gönder

8 + fifteen =