Özgün mimarisi, alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayıyla klasik alışveriş merkezlerinden ayrılan Vialand AVM, onbir ayın sultanı Ramazan boyunca çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Milletçe, bir yandan yaşadığımız büyük deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalışırken, bir yandan da rahmet ve merhamet ayı Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyoruz.

Özgün mimarisi, alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayıyla klasik alışveriş merkezlerinden ayrılan Vialand AVM de 23 Mart- 21 Nisan tarihleri arasında birbirinden özel Ramazan ayı etkinlikleri ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ramazan ayı boyunca her hafta sonu cuma ve cumartesi, iftardan sonra yapılacak Karagöz- Hacivat gibi etkinliklere katılım ücretsiz olacak.

Bir ay boyunca misafirlerine nostalji dolu anlar yaşatmayı amaçlayan Vialand AVM’de Türk mutfağının kadim tatlısı Macun şeker ikramı da gerçekleştirilecek.

Daha fazla bilgi için takipte kalın…
https://www.instagram.com/vialandmall/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"