Mücevher dünyasında sade ve minimal dokunuşlarla göz kamaştıran tasarımlara imza atan Reis, 40. Yılını ve değişen kurumsal yüzünü, seçkin misafirlerin katıldığı özel bir davet ile kutladı.

Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gündoğdu ve Alihan Gündoğdu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana Pervin Ersoy, Gamze Saraçoğlu, Eylem Şenkal, Gizem Hatipoğlu, Rachel Araz, Nora & Talya Kalpakçıoğlu, Beste Yurttaş ve daha çok birçok isim katıldı.

Katılımcılar Reis’in zamansız ve zarif modellerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Reis Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gündoğdu gerçekleştirdiği açılış konuşmasında, dünyadaki akımları takip eden yenilikçi bir marka olan Reis’in, geçmiş ile günümüz arasında bağ kurduğunu ve her yaştan mücevher sevenlere hitap ettiklerini belirtti. Gündoğdu, Reis Koleksiyonları’nda en önemli detayın ise sadelik olduğunun altını çizdi.

Klasik modellerden ziyade farklı ve özgün tasarımlara yer veren REİS, 41. yılına doğa ve kadının gücünü öne çıkaran yeni ve benzersiz yüzüyle giriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"