Yılın en romantik zamanı Sevgililer Günü yaklaşıyor. Gönülleri ısıtan bu özel günü anlamlı kılarak sevdiklerini mutlu etmek isteyenler hediye arayışını giriyor. Canon, en özel anılarını kayıt altına alarak, sevdikleriyle beraber güzel hatıralar biriktirmek isteyen ve en son teknolojiyi deneyimlemek isteyenlere özel önerileriyle arayış içerisindeki romantiklere yardımcı oluyor. Mesafelerin arttığı, kutlamaların ikinci planda kaldığı bir dönem içerisinde olsak da Sevgililer Günü heyecanı içimizi ısıtmaya başladı. Havada romantizm kokusu olan bu dönemde sevgilisine en uygun hediyeyi arayanlar için Zoemini S ve PowerShot ZOOM mini boyutları ve yüksek teknolojileri ile öne çıkıyor.

En özel anları biriktirenlere
Canon Zoemini S; 8 megapikselli kamerası, tasarımında öne yerleştirilen aynası ve selfie’lere özel ışık halkası sayesinde kullanıcılarına kusursuz kareler sunuyor. Ele, cebe, sırt çantasına sığan; her yere kolayca taşınan Zoemini S, tatildeki maceralardan Instagram’a yakışan, lezzetli sofralara kadar farklı konseptlerdeki fotoğrafların çekilmesi aynı zamanda anında yazdırılması ve paylaşılması gibi tüm ihtiyaçları tek seferde karşılıyor. Pembe, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip Zoemini S, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Canon Zoemini S, ücretsiz indirilebilen Canon Mini Print Uygulaması (iOS/Android) tarafından da destekleniyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar Bluetooth® aracılığıyla akıllı cihazlarından doğrudan bağlanarak diledikleri fotoğrafı, yırtılmaz ZinkTM Baskı Kağıtlarına yazdırabiliyor. Ayrıca çeşitli yaratıcı filtre, çerçeve seçenekleriyle de fotoğraflarını düzenleyerek yaratıcı, birbirinden eğlenceli kareler elde edebiliyor.

Canon Zoemini S ile ilgili daha fazla detay için; https://www.canon.com.tr/cameras/zoemini-s/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En ince detayına kadar merak edenlere
Canon PowerShot ZOOM; 12 megapiksel kamerası, görüntü sabitleme ve kolay kullanımı ile dikkat çeken 3 adımlı zum özellikleri ile öne çıkıyor. Yalnızca avuç içi kadar büyüklükte ve oldukça hafif olan PowerShot ZOOM, sahip olduğu 100 mm, 400 mm ve dijital olarak genişletildiğinde 800 mm zum kapasitesi ile fotoğraf tutkunlarının tüm detayları yakalamasına yardımcı oluyor. Canon PowerShot ZOOM’un geliştirilmiş zum performansı, kullanıcıların, uzaktaki konuları sanki yanlarındaymış gibi fotoğraflamasını ve videoya almasını sağlıyor. Minimal ve ergonomik tasarımıyla öne çıkan ürün, kullanıcı dostu yapısıyla da dikkat çekiyor. PowerShot ZOOM; beş erişilebilir tuş, çekim ve oynatma sırasında gerek fotoğraf gerek Full HD video çekimi için tek elle kontrol ve kullanım kolaylığı için menü ekranı gibi özellikleriyle kullanıcıların yanlarından ayıramayacağı bir ürün olarak konumlanıyor. Ayrıca Bluetooth® bağlantısıyla desteklenen Wi-Fi aracılığıyla akıllı telefonlara görüntü aktarmaya, taramaya ve coğrafi konum etiketlemesine olanak tanıyor. Bununla birlikte kullanıcılar, Wi-Fi ve Bleuetooth bağlantısı sayesinde Canon Camera Connect uygulamasına bağlanarak uygulamanın uzaktan Canlı İzleme özelliği ile de fotoğraf çekebiliyor. Şubat ayı içerisinde stoklardaki yerini alacak olan Canon PowerShot ZOOM ile 14 Şubat’ta aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Canon PowerShot ZOOM ile ilgili daha fazla detaya https://www.canon.com.tr/cameras/canon-powershot-zoom/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"