Cildiniz doğal nem bakımına ihtiyaç duyduğunda BEE’O S.O.S Yoğun Bakım Kremi sizinle… Geliştirdiği inovasyon ödüllü, patentli özütleme yöntemiyle ve yaptığı projeler ile ulusal ve uluslararası arenada 37 farklı ödüle layık görülen BEE’O Propolis, S.O.S Yoğun Bakım Kremi ile arıların eşsiz dokunuşunu sizlere sunuyor.

Yaz aylarının gelişiyle birlikte güneş yanıkları, lekelenmeler, cilt kuruluğu ve küçük yaralanmalar gündeme geliyor. İşte tam da bu durumda doğal formülü ile “BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi” en büyük yardımcınız olacak. BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi, formülünde saf Anadolu propolisi, arı sütü, ham bal, hyoluronik asit, zeytinyağı, mineral çinko, B5 ve E vitaminlerini barındırıyor. Arı zehri ve arı sütü içeriği cildinizin hassas ve kuru olduğu, yoğun nem bakımına ihtiyacı olduğu dönemlerde bu doğal formül sizler için tam bir kurtarıcı olacak.

İhtiyaç duyduğunuz her an kullanıma uygun
Dermatolojik olarak test edilen S.O.S Yoğun Bakım Kremi paraben, GDO ve renklendirici içermez. Ayrıca doğal ve temiz içeriğiyle özellikle hassas ciltlerin kullanımına uygun formüle edilmiştir. Cildin yoğun nem bakımına ihtiyaç duyduğu her an dudak, el, topuk, diz/bacak ve dirsek/kola uygulanabilen bu eşsiz formülü artık çantanızdan eksik etmeyeceksiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"