Aşkın ve sevginin doruklara çıktığı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgisini anlamlı kılmak isteyenlere en özel hediye önerisi dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington’dan geliyor. Remington, aşkın günü Sevgililer Günü’nde saçları kuruturken aynı zamanda da şekillendirme imkanı sunan ürünü Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici ile sevdiklerinize aynı aşkınız gibi havalı saçlar hediye etme fırsatını sunuyor.

Sevginin en özel şekilde yaşandığı yılın merakla beklenen günü 14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte hediye alma telaşı da beraberinde geliyor. Bu tatlı telaşın kurtarıcısı ise en güzel hediye önerisi ile kadınların kişisel bakımdaki vazgeçilmez markası Remington oluyor. Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize havalı ve canlı görünüme sahip saçlar hediye etme fırsatı sunan Remington, Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici ile sevdiklerinize ev konforunda profesyonel sonuçlar alma şansı tanıyor.

Çok Yönlü Şekillendirmenin En Kolay Hali
Sevdiklerinizin saçlarının daha havalı ve daha canlı görünmesini sağlamak için tam donanıma sahip Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici, yumuşak bukleler, daha az kıvrımlı saçlar ya da düz saçlar için ihtiyaç duyulan aksesuarları bir arada sunuyor. Sevdikleriniz, Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici’nin 30 mm’lik sıcak havalı maşası ile gösterişli bukleler oluşturabilir, 40 mm’lik sıcak havalı yumuşak fırçası ile hacimli saçlar elde edebilir ya da düz fırça aksesuarı ile daha düz saçlara ulaşabilir.

Her iki yönde dönebilen tasarımıyla da dikkat çeken Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici, saçı maşa veya fırçanın etrafında nazikçe dolaştırarak aksesuar değiştirmeye gerek kalmadan başın her iki kısmında da simetrik bir görünüm elde etme kolaylığı sağlıyor.

Profesyonel Sonuçlar ve Yüksek Performans Bir Arada
Profesyonel sonuçlar için ihtiyaç duyulan tüm aksesuarları bir arada bulunduran Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici, saçları şekillendirirken aynı zamanda da koruyan iyon özelliği ve 800 watt’a sahip yüksek performansıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

AS8606 Remington Curl & Straight Confidence Döner Başlı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici: 904,90 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"