Son dokunuşun bilardoda siyah 8 numaralı top ile yapılmasından ilham alan Kod 8 Sıvı El Sabunu, İsviçreli parfümörler tarafından geliştirilen özel parfümü ve şık ambalaj tasarımı ile raflarda yerini aldı. 

Kod 8, sıvı el sabununa temizlik ve hijyen yanında yepyeni bir işlev daha kazandırdı. Etkileyici kokusu ve verdiği hisle sıvı el sabununu kişisel bakımın vazgeçilmezleri arasına katan Kod 8, standartların ötesine geçen bir ürün olarak kendi segmentine yepyeni bir soluk getirdi.

İsviçreli parfümörler, üç notadan oluşan on bir farklı kokuyu Kod 8 Sıvı El Sabunu’nda buluşturdu. Özel seriye ilham veren ve son dokunuşu ifade eden siyah renkli 8 numaralı bilardo topu, Kod 8’in farklı ambalaj tasarımının da çıkış noktasını oluşturdu. Parfüm şişesini andıran tasarımı ile Kod 8 banyolara şıklık katmaya aday…

Kod 8 özel serisinin ilk ürünü olarak Sıvı El Sabunu tüketicinin beğenisine sunuldu ancak ilerleyen dönemde seriye duş jeli, deodorant, tıraş sonrası parfüm ve nemlendiricinin de eklenmesi planlanıyor.

Etkileyici kokusu ve ellerinizde bırakacağı özel hissi yaşamak için zincir ve yerel marketler ile kişisel bakım ürünleri mağazalarında Kod 8 ile tanışabilirsiniz.

#sondokunuş 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"