Yeni yılı karşılamaya hazırlanırken, 31 Aralık gecesi için de farklı kombinler tasarlanmaya başladı. 2024’ü ışıldayan bir görünümle karşılamak isteyenler için Tina Jewellery’nin zarif, sade ve tamamlayıcı mücevherleri birbirinden özel alternatifler içeriyor.

Rahat bir ev partisi, şık bir balo ya da özel bir davet… Yılın en ışıltılı zamanı olan yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Düzenlenen davetlerin başrolünde şıklığın olacağı bu geceye özel planlanan kombinlerin tamamlayıcısı ise elbette mücevherler. Tina Jewellery’nin sade çizgilerle tasarlanan koleksiyonları; 31 Aralık gecesine ilham verecek, ışıltılı ve stil sahibi mücevherlerin birlikteliğinden oluşuyor.

Lila, yeşil, kırmızı ve daha birçok gibi renkte tasarlanan mücevherler püskül, çiçek, harf gibi detaylarla tamamlanıyor. Pırlanta, zümrüt ve altınla işlenen tasarımlar; kolye, broş, yüzük formlarıyla yılbaşı gecesi şıklığına damga vurmaya hazırlanıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"