Misbahçe Limited Edition Saf Gül Suyu ile Tamamlayıcı Cilt Bakım Rutinine Merhaba! Gücünü doğal kaynaklardan alan ve ürünleri sentetik içermeyen Misbahçe’nin gül yağı ayrıştırılmadan şişelenen ilk distilasyonu, günlük cilt bakımını tamamlayıcı Limited Edition Saf Gül Suyu, cildinizi dengeliyor, temizliyor ve canlandırıyor.

Gün içerisinde tükettiğimiz sağlıksız yiyecekler, yorgunluk ve stres olumsuz etkilerini vücudumuzda gösterebilir. Özellikle yüzümüzde çıkan sivilceler bazen günlük hayatımızın akışını bozabiliyor. Misbahçe Gül Suyu, içeriğindeki %100 saf ve doğal gül suyu ile ciltteki gözenek ve yağları temizleyerek cilt bakım rutininizi tamamlar. Cilt yüzeyindeki asit/baz dengesini sağlayarak güne ferah başlamanızı sağlar.

İçeriğindeki doğal etken maddeler sayesinde cildi ferahlatan Misbahçe Gül Suyu, gülün saf gücünden aldığı antioksidan özelliği ile zamanın yıpratıcı etkilerine karşı cildi korur ve ışıltılı bir görünüm almasını sağlar. Cilt bakımı rutininizde doğal bir tonik olarak kullanabileceğiniz bu sihirli sıvı ile güzelliğinize masum bir dokunuş yapabilirsiniz.

Ürünlerini çevreye ve doğaya duyarlı bir şekilde üreten Misbahçe’nin katkı maddesi içermeyen Limited Edition Saf Gül Suyu, cildinize doğanın güçleri ile tazeleyici, arındırıcı ve yumuşatıcı dokunuşlar yapar. Cildin yağ dengesini sağlarken cildinizi yatıştıran Limited Edition Saf Gül Suyu’nu cilt bakımınıza tamamlayıcı olarak kullanabilir, cildinize hak ettiği değeri vererek onu şımartabilirsiniz.

Kullanım Önerileri
Cilt temizliğinde son dokunuş olarak özel bir yeri olan gül suyu ile ciltte kalan son kalıntıları da nazikçe arındırabilirsiniz. Doğal gül suyunu cilt bakım rutininizden sonra pamuk yardımıyla yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Cildinizi en az sizin kadar düşünen, içeriklerin %100’ü doğal kökenli olan Misbahçe’nin Limited Edition Saf Gül Suyu ile cilt bakım rutininizi adeta bir ritüele dönüştürebilirsiniz. Misbahçe Limited Edition Saf Gül Suyu’na ve daha birçok doğal içerikli cilt bakım ürününe ulaşmak için Misbahçe Showroom’u ve https://www.misbahce.com.tr/’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

5 + sixteen =